Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4ron

    senior tag

    válasz -Tsaba- #78932 üzenetére

    Melyikben dolgozol, ha nem titok? :U Például az érdekelne, hogy mennyire gyakori a plazmaadóknál, hogy megadja magát a véna és hematóma jelentkezik? Úgy átlagban mennyi idő az, ahogy valójában érdemes járni plazmaadásra (figyelembe véve a véna gyógyulási idejét és a fehérjeszintet).

    (#78933) nap: elvileg ezt is magyar betegek kapják meg. Szóval ameddig fizetnek érte, addig természetesen az utóbbinak. Ha nem így van, akkor légyszi linkelj egy hiteles forrást. Nem tudok róla, hogy lehet adni az OV-nak. Viszont rendszeres véradó voltam egy ideig.

    (#78936) forten: ha már így leírtad, megosztanád velünk azt is, hogy pontosan mit mondott az ápoló? Nevet nem kell írni, de gondolom nem csak én vagyok kíváncsi.

    (#78937) -Tsaba-: a jogszabálymódosítás előtt volt olyan is, hogy 11.000 forintot adtak az első plazmaadásra. Azért az nem semmi. Kíváncsi lennék, hogy pontosan mi állhatott a háttérben, amiért annyira sürgős lett csökkenteni azt.

    ⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Új hozzászólás Aktív témák