Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz ML320 #6515 üzenetére

    azért vagyok olyan emberismerő, hogy látom előre kivel érdemes foglalkozni komolyabban és kivel nem. nekem mindig a legjobb ár/teljesítmény arányú rendszerem volt, jelenleg az intel ebben sokkal előrébb áll mint az amd. az hogy valaki nem tuningol az az ő baja, ha nincs 5 másodperce a biosra akkor vegyen drágább gépet én megoldom esetenként 20-30k-val olcsóbban ugyanazt a teljesítményt 5 másodperc bios-ba lépéssel, tudom, hogy a felhasználok 95%-a nem tuningol, de ha bejön egy emberke hogy van x pénz, látszik rajta, hogy azért van fogalma róla, de már 3-4 éve nem költött a gépre, akkor bátorkodom elmagyarázni neki, hogy ha megveszi az e2140+P31-es lap kombót 30k-ért és amellé tesz egy erősebb kártyát az jóval gyorsabb lesz mint az 5200+ x2+690g-s lap 40k-s kombója és egy gagyibb vga. érti? (ezzel nem akarok senkit megbántani, de miért venném az elavult, csak látszólag gyorsabbat drágábbért?) kb olyan szitu, mint mikor vettem a toyotámat és egy fapados opel-re akartak rábeszélni, de köszönöm nekem nem kell szimpla autó, mikor 150k-val olcsóbban megkaptam a toyotát :B (senki nem hitte el mennyiért vettem :D)

Új hozzászólás Aktív témák