Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz SityiSXT #23647 üzenetére

    Koszonom,koszonom. Be is valtom melo utan, ha sikerul bejutnom a retail parkba kocsival (hihetetlen, innet az ablakbol latom,hogy kigyozik a korforgalom bevezeto a retail park fele...nesze neked ir recesszio).

    iMac-es szosszenetre csavo arca megnyult,gondolom :))

    PCworldbe, mikor tavaly vettem a Nexus 7-et a turbanos (egyebkent teljesen korrekt, baratsagos es latszolag eleg jol felkeszult) elado minden aron ra akart beszelni egy ipadre...Mondom neki, hogy ad 1, nincs ra 2-2,5x annyi lovem, ad 2, mi a tokomet csinalok az androidra 2-3 ev alatt megvasarolt appjaimmal. De csak probalt tovabb gyozkodni.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • ViZion

    félisten

    válasz SityiSXT #23647 üzenetére

    ... pedig biztosan lehetne ATX mobo-val és egy mittomén Mugen 3-al is megoldani, csak Te még nem láttál olyant.... :DDD

    Az a dúúúrva, hogy helyi PC boltoknál többször tapasztaltam, h e-mail-re nem is válaszolnak, de amikor X dolgot keresek, nincs és árat, beszerzésre időt kérek, otthagyom a tel.számom, e-mail címem, MSN, Skype, Gtalk, faszbúk, iwiw, myszpész meg mindent és 2 hét múlva, mikor bemegyek, kérdezem: Nah, az X dologgal mi van? Néznek rám... az nincs. Tudom, 2 hete sem volt, vártam az árat... ...és néznek bameg, se egy bocs vagy ilyesmi. :U Már bezártak, behúztak pár pályázatost előleggel, majd leléptek. Állítólag a szervizre leadott gépeket sem adták vissza... A városba nem kell jönniük, vannak páran, akik készítik már nekik a vietnami balzsamos vazelint... ;]

    Balinov: jogos, hiszen nagyon kevés dolog van, ami a boltban dől el, legalábbis nálam. Esetleg venti vagy ilyesmi apróságban rugalmas vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák