Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Multibit #185 üzenetére

    Te vagy az egyik legnagyobb tudású PH-s tag, akitől valaha bármit is olvastam ( :R ), de ( :DDD )

    HA be tudnám kábelezni, nem tettem volna fel ezt a kérdést.
    HA tudnék cuki 2,4Ghz-et jól használni, szintén nem tettem volna fel ezt a kérdést, azonban a
    - 2 db 5GHz-es AC-s wifi van a paneles környezetemben(amiből az egyik az enyém) és a
    - 20 db 2,4Ghz-es eszköz van, pláne mióta a kiváló UPC tolja a upc-free szemetet, ami működésében egy vicc (a szomszédnak van, ki tudtam próbálni nála, de olyan "sávszél" állt rendelkezésre, hogy a 15 évvel ezelőtti routerem is jobb volt nála szerintem, de legalább stabil se volt, és a google.hu betöltése már meghaladta a képességeit)

    opciókból inkább az 5Ghz-et favorizálom - főként, hogy minden eszközöm tudja az 5Ghz-et - hovatovább letiltottam a routeremen a 2,4Ghz-es wifit, így legalább azon biztosan nem akarnak majd bejutni a routerbe.

    HA elégedett lennék a mostani, Asus RT-AC68U routerem 5Ghz-es hatótávjával, szintén nem írogatnék ide, de mivel sikerült majdnem egyszerre routert és mobilt is cserélnem, így annak ellenére, hogy nem tudom, hogy a Note 4 vs Note 5 wifi modul vagy az N66U vs AC68U wifi távja a felelős-e a problémámban, de az tény, hogy 2 helyiséggel arrébb már jártam úgy, hogy az 5Ghz-es wifit eldobta a teló, és ezen a helyzeten szeretnék javítani.
    A telót fix hogy nem cserélem le, mert a kiváló Samsung a Note 7-et eltüzelte, a Note 8-ra tett, kijelzőnek nevezett hajlított szeméten meg nem lehet úgy normális tartalom fogyasztást (akár netezés, akár játékok) folytatni, hogy vagy egy link vagy egy vezérlőgomb ne esne a hajlított részre ami használhatóság szempontjából egy vicc, így jelenleg nincs jobb eszköz a Note vonalon sem, mint a Note 5.

    Elképzelhető, hogy egy jelerősítő is segítene a helyzeten, de nem szeretnék újabb eszközt árammal etetni ha az elkerülhető.

    A helyzetet súlyosbítja, hogy pl. az AC88U-ról is, de még a mostani, legújabb Broadcom chipsetes AC86U-ról is olvastam olyan tesztet, ami szerint az AC68U erősebb jelet adott azonos hatótávra, márpedig nekem éppen hogy ennél jobb kellene.

    Szóval köszönöm a tanácsot ( :K :N ) de nem vagyok sokkal előrébb vele. xD

    Kendek, Tamarel: Köszönöm az infókat. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák