Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb.bocs

    őstag

    hy. hátha van valakinek tapasztalata.
    adott egy nas usb hangkártyával melyen jack, és optikai kimenet is van (átalakító) adott egy samsug tv ( optikai is és sima jack is van) és adott egy samsungk335 soundbar. Azt szeretném megoldani hogy a tv és a nas hangja egy kimenetre legyen kötve. Első megoldásként lehetőségnek láttam hogy a nasból jack, tvből jack, egy összesítős cucc és mehet a boxba. Ez szép és jó, viszont a nas hangja tök jó, a tvnek pedig baromi halk. Jött a következő ötlet, ugyanezt csak optikával, elvileg az optikánál az eszköz 1et oszt két részre, fordítva nem működik ( mondjuk logikus hogy 2 fényt egybe húzni nem lehet :D ) volt még egy ötletem, hogy majd bluetoothal csatlakozom a géppel is ,és a nassal is. Csatlakozott is, viszont ha kikapcsolom a soundboxon, a jelet elveszíti, utána a nason nem bír rá visszacsatlakozni, csak hogyha kitörlöm és újrapárosítom az eszközt.Már azon agyaltam hogy a nason lévő usb csati és a hangkártya közé egy időzítős kismegszakítót teszek , hátha úgy mintha fel ,lecsatlakoztatott eszköz, úgy feltud Bluetooth-on csatlakozni a hangfalra,de ezt még nem vállaltam be.Kérdésem a következő. hogyan lehetne esetleg más módon még ezt megoldani azon kívül hogy minden este átkapcsolom a hangkimenetet :( ?

Új hozzászólás Aktív témák