Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    Lehet már a múltkor kiveséztük, vagy is szinte biztos vagyok benne, hogy én már kérdeztem, de lehet nem itt, ezért most felteszem a biztonság kedvéért megint a kérdést.

    Nos, a nagyon fontos adatokról szeretnék biztonsági mentéseket csinálni xy időként automatikusan. Most itt nem BD50-BD25 meg a letöltött filmekre gondolok, hanem családi képek, dokumentumok stb...
    Van olyan letölthető alkalmazás a Synology letöltő központjában, ami a megadott mappákat netre menti?, persze csak azokat az adatokat amik még onnan nem voltak lementve, ha fizetős akkor az sem baj.

    Most vettem észre a router beállításomban, hogy az upnp-t nem engedtem a NAS-nak, és ezért nem láttam upnp módban a NAS-t a media playeren, most látom (audio/video/picture) mappákat. Ezt, hogy pontosan upnp keresztül kik láthatják ezeket a mappákat sehol sem tudom megadni igaz?

    Csináltam egy full terhelés mellett egy kis tesztet (kép konvertálás, 50+ torrent seedelés, valamennyi letöltés stb..), hogy egy BD25 filmet játszottam le upnp-n valamint nfs-en keresztül, és érdekes módon upnp-n nem akadozott egy percre sem meg a film, míg nfs-en meg igen...

    Az ütemezés nekem a DS-ben egy kicsit átláthatatlan, hogy mikor mekkora sebességet tudok beállítani, mert igazából akkor mindegyik opció ugyan azt a sebességet veszi át... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák