Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Madwe #29181 üzenetére

    Az oké, hogy ha történik vele valami, akkor felhízik. De ha összesen 3 fájlt csináltam, ami egyébként 3 db jegyzettömb, akkor mitől is hízik fel? Mert hogy 3 hónap alatt párszor változtatok, az oké, de így, hozzányúlás nélkül kissé érthetetlen, nem változik a verzió, a 32 verizó csak lehetőség a majdani visszalépésre.... Már ha jól értem a funkciót. A nagy része fénykép, amihez szintén nincs értelme hozzányúlni, ott figyel a mappában, és ennyi.

    És a poén, mint írtam, most csak úgy ment, hogy a fő nason volt a cloud server, a backup nason meg a kliens. Szépen szívta is át a dolgokat, de reggel csináltam egy új jegyzettömböt, és az estig nem frissült a másik nas mappájába, tehát ez sincs így jól, egyrészt ennek gyorsabban kellene mennie, ha csak és kizárólag ez változik másrészt gyakorlatilag sosem ért át minden, mert folyamatosan csak dogozott, dolgozott, harmadrészt a fő nason szaporodott a lefoglalt tárhely. Ehhez képest 2 nap múlva kiderül, mit is tud az rsync. :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák