Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Mezga Aladár #17042 üzenetére

    Ez azért jól hangzik. Elvileg 1-1 lemez hullik ki, ha gond is van vele, kivéve, ha pl. túláramot kapna a NAS, de akkor meg kb. tökmindegy, hogy hány lemez volt. (nincs szünetmentesem, de elvileg némi védelmet nyújt a használt elosztó is, több hibára véd.)

    más:
    Mail Server témakör:

    A Syno eszközömet DDNS-en keresztül érem el, a Mail Server funkciót csak a pop3 fiókok lekérdezésére használom.

    Ha van egy userem, aki alatt felvettem a Mail Station-be a pop3 fiókokat, és így pl. az
    "sinom.synology.me" címet egy outlook-ba beállítva, plusz megadva, a usert (osszesit) és jelszót, elérem a pop3 fiókokra érkezett, a mail server által lekért leveleket, amiket a szerver letölt, akkor azt el tudom-e érni valahogy, hogy ha az
    "osszesit@sinom.synology.me"-re közvetlenül címezve küldenek, az is megjelenjen egy folderben?

    Próbáltam pop3 fiókként felvenni a "osszesit@sinom.synology.me" -t is, és érkeztetni a beérkezett-be, de a próbaleveleket, amiket küldtem rá, nem kapom meg. Megoldható ez? :F

    Azért kérdés, mert WP -n felvettem az "osszesit@sinom.synology.me" fiókot, látom is az összes, mail server által letöltött levelemet, viszont íráskor, az "osszesit@sinom.synology.me"-t adja meg a teló küldőnek, erre reply-olnak, azt pedig már nem kapom meg. Erre keresek megoldást.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák