Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabikaa20

    őstag

    válasz b4zsi- #98158 üzenetére

    Más feelingje van egy mechanikus órának!Sok fogaskerék együtt dolgozik stb... :) Meg bennem egyfajta jó érzetet kelt,mintha lelke lenne az órának! :) Kvarc egyébkent pontosabb! :) A steinhartot megveszed 120ért annyiért el is adod van hogy többért is,mert sokat kell rá várni és nagyon keresett!
    Zeppelint megveszed(kvarcot) feléért jó ha eladod!Nem értékálló!

    Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

  • mufi

    senior tag

    válasz b4zsi- #98158 üzenetére

    Mé lenne baj. Ezt ajándékba kaptam. Automata steint vagy vostokot szerettem volna. Stein bácsinak felment az ára (bár az ára nem számított) a vostokhoz meg terminátor kéz kell. A zeppelinnek volt egy automata szerkezete, de az nem tetszett. Ha visszaolvasod a topicot, akkor olvashatod, hogy még 13o rongyért sem lehet "jó" automatát venni.

    Meg tudod már milyen ez a dolog, pont mint a pc...ami nem felsőkategoria, az nem mindenkinek felel meg. Ronda kvarc szerkezet van benne, svájci kvarc. Nekem ez az első komoly órám és úgy gondoltam, hogy mivel az ár nem számított, viszont elvből nem egedtem meg, hogy drága órát kérjek valakitől, azt vettem ami a legszebb volt, és amire azt mondtam amikor megláttam hogy bmeg :R . Az olcsóságról annyit, hogy 1oo rongy volt. Sok ember fizetése alig van valamivel 1oo rongy felett, szóval, miről is beszélünk? Ennek a zeppelinnek az automata változata a triplájába kerül, de még többe is. Idővel lehet hogy lesz automata drágább órám, hogy "felvágjak" vele egy kicsit, de hidd el nekem, el kell menni az üzletbe, élőbeben kell látni. Vannak méregdrága órak, de nekem nem kellenének, mert egyszerűen nem jönnek be. Én el voltam ájulva tőle, nem volt diléma, hogy melyiket vegyem meg miután a vostok óriási volt nekem... Annyit még csak, hogy személy szerint a bőrt részesítem előnyben de ha jól emlékszem ebből a fajtából van fémszíjas is. Eladni az órákat szerintem fura dolog, ha már megvettem akkor inkább megtartom, nem azért fogok órát venni, hogy majd valaki másnak olcsóbban adjam el. Lehet az órákból több is és hiszem azt, hogy mindet lehet szeretni :) Vagyis, lehet, hogy egy másik órámat majd eladom, de ezt :N annyi pénz nincs a világon (asszony pajtitól kaptam az esküvőnkre :B )

    Most így visszagondolva a flatline volt az az automata ami még opció volt vagy lehetett volna, amelynek a számlapja átlátszó volt a vagyis látszik a szerkezete egy picit, de mikor a fickó elkezdte felhúzni az órát és közel tette a fülemhez mert kíváncsi voltam a hangjára, akkor olyan nyekergő hangot adott ki, hogy a százéves rakéta órám az mellet atomóra, ezt komolyan mondom. Menj be az üzletbe, és vedd meg azt az órát, ami neked tetszik.

    chris-v, runner 125 köszönöm :R

    Valamit rosszalkodik a mobilom, amikor fényképzeni akark egyszerűen lefagy a rendszer, uh a képekre várni kell :(

    [ Szerkesztve ]

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák