Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valamokka

    újonc

    válasz ronin s8 #41676 üzenetére

    Akihez én viszem az órákat, ő szerintem jól dolgozik. Ellenőrizni ugyan nem tudom az olajfilmek meglétét, de az órák megbízhatósága jelentősen javult mindig a kiindulási állapothoz képest, szóval elhiszem, hogy rendesen csinálja - ráadásul még WD40 szagot sem érzek a tokból :D
    Viszont kissé szétszórt az emberünk.
    Egy eset. Régi szovjet karóra, bevittem és mondtam: szervízt, meg plexicserét szeretnék. Mondja oké, de most nincs neki ilyen méretű plexije, rendelni kell, két hét múlva tudja vállalni, addigra biztosan megérkezik. Nyilván amikor két hét múlva mentem, még nem volt kész, mert nem érkezett meg a cucc. Kicsit mérges voltam, de ez igazán nem az ő hibája, hogy késik a futár. Plusz egy hét.
    Ekkor már odatelefonáltam, mielőtt mentem, mondta készen van.
    Szuper!
    Odamegyek, és azzal fogad, hogy a plexit végül mégsem cserélte ki, mert rosszul mérte le a rendeléshez és ezáltal amit kapott, az nem jó az én órámhoz, ezért kipolírozta amennyire tudta a karcokat a régiből :D:D:D Megnéztem, elég jó lett, szóval inkább hagytam, mert már nagyon akartam használni az órát, meg így 300 Ft-tal kevesebb is lett.
    De azt azért viccesen megmondtam neki, hogy ennyi erővel rögtön mondhatta volna, hogy inkább polírozza, akkor két hetet spóroltam volna a várakozáson :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák