Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz resool #163959 üzenetére

    Köszi, akkor valszeg leteszek róla. Elég fontos a pontosság egy óránál, legalábbis szerintem :) Lehet akkor az automatáról is leteszek. Vagy 100.000 Ft -ig lehet találni megfelelően pontos automata órát/szerkezetet?

    Ajánlanátok nekem órát ebben az árban (100.000ig) ? Megbízható gyártó, pontos órája érdekel, üzletből, használtat most nem vennék. A kronográf funkciók nem fontosak, de ha megvannak nem baj. Dupla dátumost szeretnék, de lebeszélhető vagyok róla az egy dátumos irányába :) Elég vékony csuklóm van, nem szeretnék túl nagy és túl vastag órát. A jelenlegi Festinám 13 mm vastag és szerintem már nem néz ki jól a csuklómon. A tok átmérője korona nélkül pedig 48mm (koronával 51), ami talán szintén nem túl arányos a csuklómhoz. Izzadós bőr miatt a bőrszíj sajnos kiesik. Fém vagy szövet/nylon szíj az jöhet. Utóbbiból nem szeretem a körbetekerős, visszadugdosós nato -t, abból is a két részes megoldás tetszik. Fürödni, úszni nem fogok, de ha véletlen elkap az eső akkor ne kelljen féltenem az órát :) Tudom ez nem szűkíti le elég jól a dolgot, de hátha tudtok ajánlani valamit, amit érdemes megvenni. Ami még 10-20 év múlva is (persze odafigyeléssel és karbantartással) tenni fogja szépen a dolgát nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák