Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz Misi1979 #134107 üzenetére

    Azon gondolkodtam végig, amíg aktuális volt, hogy ha felém tévedne egy YM II, vagy bármilyen más, nagy értékű óra, akkor chrono-n és eBayen nézném meg, hogy milyen összegek között mozog.
    Eztán, ha el akarom adni, akkor meghirdetem, mondjuk ott, a csoportban, összeg megjelöléssel, kiemelve, hogy Rolexhez köthető helyen történne a papírral alátámasztható adás-vétel.
    Nekem is inkább "gizdázásnak" tűnt ez az egész -ha eredeti-.

    És ezért is vetettem fel azt, hogy mi lehet valójában... Hogy túl sok a szkeptikus, vagy hülyének nézik a társaságot, vagy őket nézték hülyének, vagy a társaság azon része, aki azt hiszi, hogy egy kicsit legalább ért hozzá, az igazából annyira nem is, és olykor többet képzel a tudásáról, mint amennyi valójában, és elnyomja a realitás érzést a szkepticizmusa? (jelentkezem az utóbbiba).

    Mindegy, a tanulság, hogy legközelebb kevésbé kell offenzívnek lenni, fontos a tolerancia, és a türelem. :)

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák