Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Geller72 #65367 üzenetére

    Ha van közlekedős nagydízel, akkor én sem értem, hogy miért megy a matekolás.

    Oké, generálon van. De írtad, hogy 4-6 hetente jössz haza. Akkor azért olyan sokszor nem kell megtenned ezt a távot a kisautóval, amíg elkészül a másik (gondolom nem fél évig csinálják).
    Szerintem ezért a pár alkalomért felesleges kockáztatni, hogy mi fér el, mi jó, mi nem jó.

    Vagy elengeded ezt a 3000 rpm fölé nem hajtod dolgot és mész 4000-es fordulaton és máris meglesz a kívánt sebesség. A motornak az égvilágon semmi baja nem lesz tőle, a fogyasztás nyilván több lesz, de erre megint azt mondom, hogy pár alkalomról van szó.

    Cunaja:
    Másik topikban pont erről volt szó:
    [link]
    [link]
    [link]
    Ma hajnalban ez, tegnap meg az M4-en vágta el a kormány a nyakát a kamionosnak. Mostanában elég sok ilyen eset van. Tegnap én is kamionoztam, egy lengyel ADR-es úgy vágott be elém, hogy majdnem elkaszálta a fülkémet.
    Néha el is gondolkozom rajta, mikor ilyen híreket látok, hogy biztos jó ötlet lenne-e főállásban kamionozni, ha mondjuk váltanék a jelenlegi helyemről... Aztán rájövök, hogy ennyi erővel személyautóba se üljek, mert naponta van több darab súlyos baleset csak az országon belül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák