Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz bb71 #44745 üzenetére

    Próbáltam rákeresni a specifikációira, de nem találtam semmi használhatót. Viszont szerintem elég valószínű, hogy ezt is kellene cserélni.

    Én korábban próbálkoztam ugyanezzel egy Honda Jazz-ben, szerettem volna egy picit részletesebb hangot, ezért vettem egy pár Gladen Alphát, de a dizájn és a kormányról vezérelhetőség miatt meg akartam tartani a gyári fejegységet. Hiába komolyabb hangszórók, ezzel a fejjel sokkal szarabbul szóltak, mint a gyári darabok, úgyhogy visszaküldtem őket, és visszaállítottam az eredeti állapotot.
    Akkor megtanultam, hogy rendszerben kell gondolkodni. A gyári komponensek egymáshoz vannak tervezve, és ha csak egy valamit változtatunk meg az egyenletben, könnyen lehet csalódás a vége.

    Viszont mostanában azon kezdtem gondolkodni, hogy egy pár magassugárzót meg kellene próbálni a gyári hangszórókhoz hozzácsatolni. Volt ilyen opció anno a Jazzekhez, csak akkor kb. senki nem vette meg, manapság meg lehetetlen beszerezni egy ilyen OEM szettet. Jó lenne tudni, ezeknek milyen adataik voltak, akkor lehetne keresni hasonlót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák