Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz z0l1ka #41093 üzenetére

    Ja:
    1 Nem szarakodnék, megvenném bele azt ami belevaló...
    Vettem egy ideig olcsó szalámit, csak miután a 3. csomagot dobtam ki, rájöttem, hogy nem is az olcsóbb az olcsóbb.
    2 Autószerelőnek általában nem hiszek addig amíg meg nem győződök az ellenkezőjéről.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • z0l1ka

    aktív tag

    válasz z0l1ka #41093 üzenetére

    Sikerült!! :R 4 szerelő, ebből 1 suzuki szervíz , 1 új univerzális lambdaszonda, 2db használt de gyári lambdaszonda,első -hátsó csere, kopogásérzékelő aztán egy bontott motorvezérlő egységbe került ,Természetesen mindhiába mert mint az kiderült utólag minden jó volt..majd mire az utolsó szerelő aki 23 éve van az opelnél,.ő vette észre ,természetesen csere közbe , hogy a vezérlő egységen a csatlakozónál az egyik kis fül le van törve,és a csatlakozó jobb széle nem volt teljesen bent amit szemmel láthatóan nem is lehetett kiszúrni! Viszont hibákat dobálta ,természetesen a "szerelők " egyből cseréld ezt ,cseréld azt mivel ezt jelzi hibának! dehogy egy se nézett volna jobban szét :W
    Mindegy,suzukinál is vezérlőegység taníttatása 10.000ft , majd egy hét múlva sikerült szereznem tök ugyan ilyen vezérlőt ,hívom a újra őket időpont foglalásra ,ugyan itt már 20.000-be kerül :C értem én , mennek a tarifák ,de ennyire :N Hagytam is,nem is vittem oda, mint később kiderült jobban is jártam :)

    <-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

Új hozzászólás Aktív témák