Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoolBoy323

    nagyúr

    válasz Kornel #21364 üzenetére

    PHILIPS X-tremeVision?
    Vagy GE Megalight Ultra Plus 120 ?

    Utobbi teszt alapjan jobb.

    Amugy h4 kell nekem? :U

  • roberto211

    őstag

    válasz Kornel #21364 üzenetére

    Én jövőhét fele veszek majd nbu-t, mert most nem nagyon tudok 10percre se elmenni sok dolog mellett..

    De viszont kib@szott szar ezek az olcsó izzók.. Este fele mikor jövök haza váciról, szinte nem lehet látni a felezővonalat a távolról jövő autót, a járdaszigetet és vagy lelassítasz 30 -40 re és nézed h hol kell menni, ha meg már egyenes a szakasz utána mész, vagy összetöröd magad ha nem lassítasz.. Betiltanám az összes ilyen izzót mert fénye van, de látni nem látsz vele... Másik fele a reflektoros barmok.. Jönnek szembe távolságival.. Ha meg villogsz neki vagy te is ráreflektorozol, felkapcsolod te is neki akkor villog,meg ő áll feljebb... Nagyon gyökerek vannak..

    De nem csak világításügyben mindenhol kb.. Tegnap is megyek vácin, átmegyek a középsőbe,belsőből irányjelzővel előttem egy b*zi h astrás meg ahogy kitettem indexet és megyek át akkor jön ő is át index nélkül ,azt se tudtam merre akar menni mert azt hitte valami sportautóba ül h cikázhat jobbra balra.. Átakar jönni index nélkül miközben én is, rágyorsítottam 2-esbe a parasztra , visszament a sávjába féltette a verdáját utána meg még Ő magyaráz mintha Ő ment volna szabályosan és nem én.. :D

    Ma meg hungárián a kb 94-es vidéki (salgótarján)gl swiftes.. Megyek középsőbe, direkt nem a belsőbe pont a világítás miatt.. Mellettem a gl swiftes.. Kb elottem járt vagy 3 méterrel.. Ez meg fogja és bevág elém... FÉk, duda minden , ő meg csak integet... Ezt még benyeltem.. Utána rá pár km-re, zöld a lámpa, kb 50-60 ról lefékez hirtelen a középső sávban hungárián, kiteszi irányjelzőt utolsó pillanatban bazz és vár nyugodtan mögötte meg kb 150 autó közvetlen én mögötte a lámpa előtt záróvonalnár már ... Fhuu öcsém mondom... A kalapos suzukis :D

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák