Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GabN73

    addikt

    válasz Mercutio_ #11653 üzenetére

    Nem vezetek sokat - hetente olyan ~100-150 km-t, havonta van egy kicsit nagyobb utam, olyankor ez ~210-260 kmre ugrik. 100as tempóra szoktam beállni, néha néha pörgetem fölé.
    Nos, míg 30 km-t tettem meg egyik utamon, kb 12 ember láttam telefonálni (közülük 1 akadályozva a forgalmat: 90 helyett 65, szembe meg természetesen vagy 600an, de volt egy pár olyan is, hogy kereszteződésnél kitolja a kocsit elém, majd besatuzik, közbe meg telefonál...), Megánkettes kanyarban velem szembe, előttem lévő meg a padkán, húzós előzések stb stb... Sok vezetőtársunk nem épp a figyelmes emberek közé tartozik. Max azt hiszi, hogy tud vezetni.
    Ebből csak annyit akartam, hogy nem nagyon érzem magam biztonságban az utakon, mindig benne van a pakliban, hogy részeg sofőr, álmos sofőr, bamba sofőr, azthiszihogymégbefér sofőr. És hát hogy is mondjam, egy Swiftben egy ilyennel szembetalálkozni nem lehet épp kellemes dolog, főleg hogy még légzsák sincs. Nem, nem azt mondtam, hogy tankot veszek legközelebb, de szerintem manapság a biztonságra többet kell adni.
    Láttam már Ignácot feje tetejére borítva, egy Mondeo kapta oldalra, a népet pedig vágták kifele. Vagy Alto-postás kamion találkozása...

    -Saját vélemény természetesen-

    u.i.: mielőtt még leb*sznátok, hogy mennyek Pestre vezetni; vezettem már ott is egy keveset, mondhatni hogy félig Pesten nőttem fel, ismerem kicsit a forgalmat :)

Új hozzászólás Aktív témák