Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz bigdigit #65428 üzenetére

    Nagyon nagy a szórás. Valóban nem volt olcsó a történet az esetedben. Most így random rákeresve és találomra rábökve egy fővárosi gumis áraira ezt nyitottam meg: [link]

    Van ennél olcsóbb is, én kereket összerakni nyugdíjas bácsi kis műhelyébe viszem, ott 4 gumi leszedés->új felrakás-> centrír novemberben volt 2500/kerék, igaz azok a Swift 13-as kerekei voltak.

    Nála a csak kerék le-kerék fel az autóra 1000 Ft/kerék. De ugye 2 autó az 8 kerék, tehát 8.000 Ft és egy évben kétszer, tehát 16.000 Ft.
    Inkább én magam szoktam cserélni. Eleve háklis vagyok arra, ha rátépik légkulccsal.
    Otthon lecserélem, 2 évente meg elviszem, hogy pörgessék meg a gépen, kell-e rá súly.

    Most vettem egyébként a Lidlben ezt a Parkside akkus ütvecsavarozót, húztam a számat, 35.000 Ft volt, de úgy voltam vele, hogy bőven megspóroltam már az árát azzal, hogy magamnak cserélem a kerekeket. A kézzel történő csavargatást meg már kezdtem unni. A két autón összesen 36 kerékcsavar le, majd 36 fel. Az 72 csavarozás egy szezonváltásnál. Kényelmesebb ezzel, mint a kerékkulccsal szórakozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák