Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Qtya123 #62097 üzenetére

    na épp ezért lépegettem ki sorba a Vitara és Scross csopikból :D

    Ide elvitt, amoda elvitt, emezt teljesítette hiba nélkül, amazt teljesítette hiba nélkül, ennyi volt a számla, nekem meg annyi neked mié annyi?!?!?!!?!?

    Jó értem én, tényleg komolyabb hiba mentesek ezek az autók -most más kérdés, hogy amennyi kilométert belepakol az "átlag" Suzuki használó, annyi idő alatt szomorú is lenne, ha valami nagyobb hiba kijönne rajta

    így hát mit is osztogassanak(sunk) meg? mindenkinek a sajátja a szép, akinek kék van, neki az, akinek fekete neki az, akinek fehér neki az
    Aki cserélt rajta felnit neki az, aki fóliáztatta itt-ott-amott, neki az, és még sorolhatnám....

    kb. ez a hozzászólásom is felesleges és kijött belőlem :D kb. ez ilyen, de addig jó.... igazából full-full tapasztalatok, elhasználódás 150-200-300k kilométer múlva kellene, hogy legyenek.... viszont addigra már kb. 2. 3. 4. tulaja fogja koptatni kb. az autót !ha! meg is élik ezek a mai autók ezt a kort és futásteljesítményt

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák