Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike Farrel

    tag

    Értem. Igazából csak érdeklődöm, mert most egy olyan autót szeretnék venni, amit megveszek és az alap dolgokon kívül nem szeretnék vele bajlódni, hanem beülni elfordítani a kulcsot és menni, meg max tankolni. Ignisünk az van egy 2007-es, az szalonból jött 0 km-el azt fater melós autónak használta, most van benne 300K kilométer és semmi baja nem volt olajat meg féktárcsákat meg fékbetéteket cserélt csak az autón. Igazából az autót arra használnám, hogy elmenjek a munkahelyemre meg haza ami napi 70km ingázást jelent. Eddig erre a célra a bűvős négykarikás német 2.0 benzines csodát használtam, de az egy kibaszott pénztemető most is lehalt a váltója azért raktam félre és kezdtem el autókat nézegetni, mert ránézek és hányom kell már tőle (legszívesebben felgyújtanám). Kinéztem egy szép full extrás 2005-ös (csak a digiklíma nincs benne) 5 ajtós Swiftet, amiben van 117K km 1,1 millióért. Aztán utána nézegettem hogy van fent egy 206K kilométert futott sport swift 1,3-ért. Mivel fiatal vagyok (24) egyedül, plusz melóba ingázásra használnám így gondoltam miért ne lehetne egy kis sportos vonalat vinni a dologba úgyis szeretek dinamikusan autózni (fogyasztá annyira nem érdekel, cég állja a cehhet úgyis havonta) . Kérdés, hogy a sima Swifthez képest vannak-e buktatói a Sportnak vagy sem, illetve jár-e extra kiadásokkal a fent tartása. Természetesen a hirdetésbe benne van, hogy végig vezetett szervízkönyv, meg leinformálható nagy szervíz (de ezt melyik nepper nem írja oda...), mondjuk műszaki az van rajta 2020 8. hóig.

    Konkrétan ő az

    [ Szerkesztve ]

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

Új hozzászólás Aktív témák