Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nincsnév007

    őstag

    válasz hj.jani95 #7337 üzenetére

    szia mikori a steam decket? ezt facebookrol hoztam:
    "Hello, mindenki.Nem szoktam így írni sehova de most megprobálok segíteni annak aki Steam Deck et akar venni!Vásároltam egy új Deck et (64Gb) amin ha AAA játékot futattam max teljesítményen 1,5óra múlva hatalmas akadozásba kezdett 5-6fps re estek vissza a processzorokat 400mhz re lock-olta kb 2 perc és minden visszaállt az eredetire. Utánna olvastam a dolognak: valami hő szenzor úgy érzi túlmelegedett az eszköz valami az alaplapon és korlátozza a teljesítményt. Neten mindenki mást ír mivel lehet megjavítani, valakinek a béta software valakinek a csavar fellazítás… de a lényeg hogy szar az egész és ezt a valve is tudja mert 2023 óta amit gyártanak annak teljesen más az alaplapja totális eltér az elrendezése a hővezető lemeze illetve ventillátor is más tipusú és ovális alakú halkabb és jobb hűtéssel rövidebb processzor hővezetővel van. Neten képek is vannak mi a különbség. Úgyhogy írtam a valve támogatásnak hogy ez szar kérek cserét az új típusra, egy kis üzengetés után ( kapcsold ki-kapcsold be jó mondom oké ez se segít szar) küldték hogy cserélik jön érte a futár 1 hét kaptam másikat. Mivel többször jeleztem nekik nekem az új típus kell és visszaküldöm ha nem az lesz, így az kaptam. Sokkal halkabb jobb a hűtése 2023.12.hetébe készült, szerintem a kijelző betekintési szöge is jobb nem színeződik el annyira oldalról nézve hangszóró hangosabb kicsit. A támogatás mikor írtam nekik úgy csináltak mintha nem tudnák hogy van egy másik típus is, eléggé eltitkolják. Többen írták hogy régió függő hogy hova küldik még a régi típusokat, hát gondolom Magyarország (balkán) “jó nekik a régi”. Sorozatszám gyártási idő: 5. karaketere az ÉV ; 6.-7. a Hét. Pl.:FX1A3120……. : 2023.12Kívülről annyi látszik hogy ahol a hűtés kivágás van az új típusnak ilyen lépcsősen van elrendezve (rakok fel képet) illetve az újnak teljesen fekete a hővezető lemeze."
    Erről úgy mi a véleményetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák