Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz -szabi- #99262 üzenetére

    Anno nagy divat volt, hogy ingyen hozzá tudsz adni bármit a könyvtáradhoz, csak egy aprócska program kell (tele van vele a Youtube), az ilyenért például jön a banán, meg úgy egyébként sem működik. A témázás pedig témákat (skin, felület, ahogy tetszik) jelent, elég sok téma érhető el a kliensre, én már vagy öt éve nem láttam az alap felületet (csak újratelepítéskor, meg is ijedtem, hogy mi ez).

    Egyébként attól, hogy valahol bejelentkezel, semmi nem történik, ha a gép úgy alapvetően biztonságosnak mondható, esetleg annyi, hogy mivel egyszerre csak egy gépen lehetsz online, ha közben máshol be vagy jelentkezve, onnan kiléptet.

    A családi megosztás abból a szempontból jó, hogy így a fiadnak külön mentése lesz (a felhőben is, ha elérhető a játéknál), illetve archievmenteket is gyűjthet, ha pedig később megveszi a címet, az elért dolgok megmaradnak.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • csaba951

    veterán

    válasz -szabi- #99262 üzenetére

    El kell beszélgetni pár dologról a netes viselkedéssel kapcsolatban.

    1) Nem töltünk le olyan ismeretlen programot a netről ami azt ígéri, hogy az összes játékot elérhetővé teszi - ingyen. Ilyen nincs, mind átverés.

    2) Nem töltünk le és használunk tört játékokat, mert gondunk lehet belőle. Ha nincs pénz játékra, még mindig ott van rengeteg ingyenes játék - hivatalosan.

    3) Nem ígérjük meg ismeretleneknek, hogy egy 1 €-s ládáért elküldjük nekik a legújabb 60 €-s játékokat.

    4) Nem használunk online játékokhoz, cheat-eket, aim botokat, mert aztán előbb utóbb jön a tiltás.

    5) Nem zaklatunk, szidalmazunk másokat a fórumokon/chaten.

    Multis online játékok szabályai:
    1) Mindenki cheater - aki le tudott lőni.
    2) Mindenki noob akit én tudtam lelőni.

    Naszóval, meg kell értetni a gyerekkel, hogy nem rosszalkodunk az online térben. Nem csak azért, mert majd jól megbüntetik ezért, hanem azért sem, mert a büntetés egy részét is te kapod ilyenkor. Fogja fel, hogy megbízol benne, ezért legyen már olyan jó fej, hogy nem kezd el ilyen baromságokat csinálni, mert téged is büntetnek majd vele. És akkor se csinálja, ha azt látja, hogy "dehát mindenki ezt csinálja".

    Nem, te akkor sem!

Új hozzászólás Aktív témák