Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    Sikerült elindítanom a Train Simulator 2014-et, potyogott is már belőle kártya. Csináltam pár screenshot-ot.
    A free run-t indítottam, nem változtattam semmin a default beállításokon kívül. Kiléptem a játékból (mert nem tudtam képeket készíteni sehogyse), elindítottam steam overlay-jel és másodszorra is ugyanazokat láttam. Íme: [link]
    A képekből nem jön át, de az autók az utca (aszfaltdarabka) végén spawn-olnak és ugyanott tűnnek is el. Szerencsére nagy a forgalom, tehát nem lehet nem észrevenni a bekötőutaknál.

    Ezen kívül sokan panaszkodnak, hogy a 2013-hoz megvettek DLC-ket (viszonylatokat), amik használhatatlanok voltak és ahelyett, hogy kijavították volna őket, egyszerűen törölték őket a 2014-ből. (Legalábbis egyelőre törölték őket, de minimum szólni kéne előre.)

    A kártyák már 0.1€ környékére zuhantak, pedig csak 5 kártyás játék. (Azaz könnyű XP-t gyűjteni vele.)

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák