Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz KubanitoS #1026 üzenetére

    A rendszer-visszaállítás csak egy nappal korábbi időpontokat ajánlott fel, és én nem találtam olyan lehetőséget, hogy tetszőleges, sokkal korábbi visszaállítási időpontot adjak meg. Persze lehet, hogy csak én vagyok hülye hozzá, de mentségemre szolgáljon, hogy közel a hatvanhoz nem a számítástechnika világában nőttem fel.
    A tűzfalon engedélyezve van a Steam átengedése.
    A gépemen 32 bites Win 7 fut, vírusírtó az AVG 2011 ingyenes változata, a tűzfal amit a Windows feltelepített, illetve van még a Spybot-Search and Destroy. Gépem főbb cuccai:
    ASUS P5Q SE2 alaplap, Intel Core2 Duo E8500 3,1 Ghz. processzor, 4 GB RAM DDR2 KINGSTONE 1066 Mhz, RADEON HD 4850 512 MB VGA,320 Gb Samsung merevlemez, Corsair VX450 táp, Logitech G500 egér, ASUS VH 222H monitor. Szóval, nagyjából ennyi, illetve még annyit megemlítenék, hogy korábban már probálkoztam úgy csatlakozni, hogy ideiglenesen kikapcsoltam a tűzfalat, és töröltem a vírusirtó progit.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák