Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Hello,

    Rég jártam erre, már nem játszom, de pont mielőtt abbahagytam jelent meg AlphaStar, aki elkente a száját 2 PRO játékosnak is, igaz akkor még csak tossal, de profin játszott.
    Azóta min 1 év eltelt, nem követtem egyáltalán, de néztem pár AI videót, és valahogy feldobott ismét egy SC AlphaStar meccset, viszont itt már terrannal meg zerggel volt, de semmi extrát nem csinált.

    Nem emlékszem már, hogy akkor volt-e APM cap vagy sem, viszont winterstarcraft és LaughNgamez által közvetített meccseket nézve, viszonylag átlagosra sikerül lebutítani az AI-t. Semmi érdekeset nem csinál, sőt sok buta hibát is vét, amit nem értek, persze van hogy így is nyer, de egyáltalán nem lenyűgöző, fele annyira sem, mint az első meccseken.

    A lényeg az, hogy szeretnék még nézni pár érdekesebb videót, amiben megvillantja zseniális elméjét, és váratlan dolgokat húz, v nagyon szépen játszik. Aki tud ilyen videót, pls ossza meg.
    Köszönöm.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák