Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lil

    csendes tag

    válasz zeusz123456 #3679 üzenetére

    Egyébként ha adsz egy ally kódot, nagyon szívesen felveszlek szövetségesnek, meg szerintem mások is. Ez segítség lehet a dark - light side és cantina battlek 3*-ra teljesítésénél.

    Válasz egyébként néhány korábbi kérdésedre:

    - Yoda event azt hiszem, 2 havonta van, váltásban a Palpatine eventtel, amihez Rebel karakterek kellenek.
    - Raidek: az a lényeg, hogy adott tier-ű raidhez adott csillagszámú karakterek kellenek, azaz T6 raidhez minimum 1 db 6 csillagos karakter kell, hogy kaphass a rewardból. Eleinte lehet, hogy hasztalannak tűnnek majd a rewardból kapott gearek, de később nagyon jól jönnek, mikor G7+ra akarod vinni a karaktereket. Ezért jó előre kitalálni, kiket akarsz felhúzni, hogy ne szórd szét mindenkinek a gear itemeket, mert úgy lassabban fogsz tudni fejleszteni. Érdemes már korán belépni egy guildba, hogy minél hamarabb kaphasd a rewardokat, mert vannak gear elemek, amiket csak raidből lehet kapni.
    - A speed nagyon fontos, mert úgy gyorsabban tölt vissza a karaktered TM-je, igen.
    - Potency ahhoz kell, hogy a negatív hatásokat (debuff, piros négyzetek jelölik csatában a karakter felett) feltehesse, érvényesíthesse a karaktered. Pl minél magasabb a potency, annál valószínűbb, hogy az ellenfelet stunolni tudod, vagy pl felrakni rá a healing immunityt (amit Sidious is használ).
    - Accuracy: az ellenfél Dodge-olását, Resist-jét csökkenti. Azaz minél nagyobb az accuracy, annál valószínűbb, hogy a karaktered támadása elől nem lehet kitérni.
    - A set bónusz kérdésedet nem teljesen értem, mármint hogy milyen alsó vagy felső, illetve zárójeles érték.
    - Nightsisterek jelen állás szerint a kanyarban sincsenek, rájuk nem érdemes sok erőforrást pazarolni. Nekem a mai napig nincsenek felhúzva, talán Talia van a legelőrébb, mert kellett a dark side csatákhoz a healer.

    De valaki javítson ki, ha tévedek :)

    | Cica & Cicu V | https://swgoh.gg/u/bebarbi/

Új hozzászólás Aktív témák