Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Raulblanco07 #13808 üzenetére

    Hoppá,nem is néztem.Csak mondták nekem is ezt.Amúgy már 13-16 hajónál járok kb vele,kitaláltam egy taktikát rá,csak sajnos most nem jött be ezért jött egy -1000m,nem gondoltam rá hogy nem nyitnak ezek az amcsik csak vesznek,egyébként sikerült összehoznom sok 20-40 kulcsos hajót is,átlag 150el már.Bop 725ért megy mint a sicc,az a legdrágább és a legjobban kiszámítható is,meg a romu.Fed az nagy lutri mivel sokat nyitják és sok az insta esdn,szóval azt hagyom is majd.Romulan hajót meg imádják,mondjuk most néztem hogy commander intel pultja van,meg 2 hangár is,lehet azért,gondolom jó lehet az is dpsre.Hát 6 hónapot nem várok,akkor majd kinyitom magamnak :D

    Plata köszi a képeket!

  • Konfigos

    őstag

    válasz Lanny #14083 üzenetére

    :DD :DD
    Hát ez hatalmas,vex mondta annak idején hogy basztat egy devet hogy álljon ki ellenük,de nem tudtam hogy sikerült neki :D Megnéztem volna a hajó statjait azért,mert így szemre iszonyatos hull regent rakott be magának,és hát az a 38milla hull is komoly,bár azért regen nélkül le lehet nyomni azt simán.

    madgie: Koma te élsz? :D Gyere játszani majd néha ezzel a szarral,jól fog futni az otthoni amd gépeiden! :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz Kaporc #14097 üzenetére

    Várjál körülírom..BIP BIP BIP BIP,kérdés hogy az első bipnél döglesz meg,vagy kibírod a másodikig,harmadikat már csak egy nagyon tankos karival lehet túlélni :D

    De ha nincs op tank builded az első bip lesz csak amit hallasz aztán jöhet a respawn.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14114 üzenetére

    Plata ez már uncsi.. :D Mindenki tudja jól miért utálod régóta,egyszerűen kurva béna vagy,és nem is érzed hogy valaha menne neked,így inkább ködösítesz :DDD De megértem,nálad a határ az hogy lenyomj egy olyan borg kockát aki 7 éves skilleket használ és egy helybe áll,nálam meg ott hogy egyedül lenyomok 8-10 olyat mint te akár kvzás közbe :D

    Kaporc: Ha valaki akkor én tudom hogy milyen a pvp,nem véletlen megyek már én is csak pro játékosokkal,szinte biztos hogy csapatot fogsz ki,pislogni se fogsz tudni és már véged.Sokszor mondtam már,ameddig valaki nem ássa bele magát abba milyen dolgok is vannak ebbe a játékba pvp téren sose fogja megérteni miket lehet kihozni egy egy hajóból.A gond továbbra is az hogy ha nem karolnak fel egy új játékost akinek fingja sincs a pvphez akkor sose fogja megtanulni mert csak halni jár majd be.
    De megvan az ellenpélda is,ha normálisan kérdezel és kérsz segítséget tudnak neked annyit segíteni hogy életképes hajót hozzál össze,amivel egy jobb csapatba már élvezni is tudod.
    Legyen ez tank,tact,sci..

    Van olyan zombi tank pvpn akinek nekimennétek 15en innen,és nem viccelek de nem tudnátok kinyírni.Amikor egy ilyennel szembesülsz hogy bizony lehet ilyet is ebbe a játékba átgondolod mit is jelent az hogy tank valaki,és rájössz hogy az hogy 4 gömböt túl tudsz élni pven az igazából az 2% annak amit tanknak lehet hívni.

    A pvp akkor jó móka ha hasonló kvalitású emberekkel játszod,amint bekerül a képbe egy op játékos borul minden,és becsomagol 10 átlagos játékost egymaga.Szóval nem halott a pvp,csak tudni kell a helyén kezelni,ha rám hallgatsz addig ameddig nincs melletted egy erős társaság addig csak flottán belül barát pvpket nyomsz,ott nem fog elkapni az ideggörcs és még jól szórakozol is.aztán ha úgy érzed és többre vágysz és érdekel a téma össze tudlak hozni olyanokkal akikkel már a komoly szinten is élvezheted.De persze részbe ez p2w,szóval egy mirror hajóval kék cuccokkal nem kerülhetsz be ilyen csapatokba.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14122 üzenetére

    Ez ködösítés megint. :DDD Ha neked lett volna pvp karid én tudtam volna róla,mert láttalak volna pvpn,sőt ha jó lett volna ahogy mondod arról is tudtam volna mert aki új és ügyes arról szó szokott esni és hamar felkarolják a többiek,szóval ez se igaz :P
    Harry se tartozott a jobbak közé a tankjával,az meg hogy 1v1 ki ellen mit tudsz elérni az nem releváns egy arénába.

    Ezek a fullos cuccok se igaz,mert a legtöbb buildem már kifejezetten olcsó,mostani is ami op jelenleg pvpn azt te is össze tudnád rakni mert megvan mindened hozzá,csak nem tudod mit kell kombinálni mivel,plusz nincs gyakorlatod a manőverezés téren,és nem tudod mi mit okoz,mi mivel védhető,miből mi lesz másodpercek leforgása alatt,ezek együtt hozzák ki az hogy bénaaaaaa vagy ;] :DDD

    Az meg hogy bemegy az ember egy lila cuccos hajóval és lenyomja a borgot csak engem igazol,hogy a pve az nem kihívás csak egy rossz vicc.De ha erre van kereslet ezt adják az emberek szájába sajnos.Maga a játék maradjunk annyiba hogy mind pvp meg pve téren elvan ba*va,sajnos.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Badname #14127 üzenetére

    Nem. :DDD

    Viccet félre téve,a temporal skill lényege az hogy legyen minimum 350 prtg,és sok sok crtd,rapid decay III,entropic III,és minél több debuff dolog.És lehetőség szerint a nautilus,most akciós is.Utána már csak finomhangolni kell,kb legyőzhetetlen 1v1,és csapatba is marha erős.

    Plata: Neked nem tudok mutatni olyat,mert te elvből nem használsz semmit aminek értelme is van :D Nálad az az igazi gond plata hogy összehánysz minden ökörséget és aztán azt hiszed az jó,de nem,nem jó :DDD Se a skillezésed se a geared,pedig te pont az vagy itt akinek kb megvan mindene,csak össze vissza rakod be őket,mert hogy ez szép,annak jó a hangja stb stb,ez fun bla bla.Így nem lehet hajót csinálni,értem én hogy poénkodni jó,de azért lehetne egy rendes karid is amire azt mondja az ember hogy na ez már valami,ha már kb minden minden zenes hajód megvan,van tőkéd is,dilid is,mindened.Ne menj a rendszer ellen mindig :D Egy darab beam hajóm sincs,nem azért mert szar,csak nekem nem tetszik.Torpedo,prtg,dhc,nálam ezek az élvezeti cikkek.

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz Badname #14130 üzenetére

    Az se szar,csak lomha,viszont jobban bírja.Ott is ez a helyzet amit írtam,iszonyatos dotja van pl,decay III simán kioszt 30k-t/sec,és minuszba megy a resist is bőven,entropic meg pven bever akkorát amit 3-4 overload se,pvpn meg kb 1-2 lövés egy hajó néha,cd 20 sec asszem,és letudod vinni 15ig.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Badname #14132 üzenetére

    Én csak kerratba hülyéskedtem a borggal,de nekem a raiderrel nagyjából 1.4millio sebzést oszt ki ha mindent ráküldök 2 másodperc alatt.Pontosan nem tudtam kiszámolni mert a tact kockának csak 800k hullja volt de akörül lehet.Dps hajónak nem valóak,egy célpont ellen viszont nagyon erősek,ezért is főleg pvpre jók ezek a buildek.Pvere azért a repulsor még mindig a jobb megoldás ha dps a cél,és persze gw se árt.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14135 üzenetére

    Kötözködjek még? :D Legalább az általad linkelt cikket olvasd el :DDD

    A főszereplőről annyit elárult, hogy emberi nő lesz, de nem kapitány.

    Amúgy én speciel örülök hogy nem kelvin idővonalas lesz a story,és annak is hogy milyen időbe tették be.Várós nagyon részemről ;]

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14145 üzenetére

    Ne is várd,küldök helyette mást: Bridge officer and kit abilities Készülj fel,visszajövök nyaralásból és kikérdezlek :DDD Plusz rittyents egy hajót ami folyamatos flight speeden van 90-110el kb 80as turn mellett és gyakorold vele a dhc stilust,a 45 fok tartását,a célpont követését,a manőverezést,a tolatást stb,ha ez a kettő megvan esküszöm olyan dhc buildet csinálok neked hogy imádni fogod,igaz dps bajnok nem lesz de 40k körül tudni fog.De ezek nélkül semmi értelme valakinek dhct használni.Amúgy csak gyakorlás kérdése,nem lesz egyszerű megszoknod,van akinek nem is fog menni,jelenlegi pro pvpseknek is csak kis része űzi jól ezt.És tudom nem pvpre kell,de a pvp az ami megtanít ezekre hamarabb,nyilván ez nem járható út jelenleg szóval gyakorlod pven,de ne a kristálylényen aki egy helybe áll.Legjobb talán a kerrat rá és üldözd a gömböket,probeokat körbe körbe.Ha közel értél hozzá mondjuk 4km-en belül és látod hogy nem jön újabb sorozat dhc lövés ami végezne vele akkor pedig tolatás hátrafelé,dhc sortűz után max sebesség előre és új célpontra fordulás.Mindezt kb 2 másodperc alatt kell véghez vinned miközben skilleket is beosztod,nézed a cd-t stb,és már a következő célpontod nézed.Ez most lehet így kicsit nehéznek tűnik de nem az ha megszokod.Nem véletlen beamezik mindenki,nem csak a dps miatt,ez kamu,másik nem megy nekik :DDD

    Kotomicuki: Szerintem emberi nő lesz,ha jól vettem a szövegből gondolom az arra utalt hogy simán emberi nőstény lesz semmi keveredés vagy más faj.

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz Badname #14233 üzenetére

    Miről maradtam le?Akkor pvpztek amikor nyaralok?Beszari banda :D

    Gerisz csak olyat tud kilőni aki afk tudtommal! :DDD

  • Konfigos

    őstag

    válasz Spec #14239 üzenetére

    Ha univ/intel lenne akkor igen,de mivel engi/intel csak engit tudsz aki lehet intel még mellé és vegyesen engi meg intel skilleket tehetsz rá.

  • Konfigos

    őstag

    Egy kis gyenge trade :D

    Más: Összedobunk egy összefoglalót,annak idején már szó volt róla hogy akinek vannak ötletei ezzel kapcsolatba keressetek minket,mert ami most van nagyon régi.Arra gondoltam lehetne benne direkt linkek játékkal kapcsolatos oldalakra,leírások,magyar flották elérhetősége stb stb.Naprakész nyilván itt nem tud lenni semmi mert 3 havonta átvariálnak mindent,de valami hasonlót összetudunk szedni.

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz FireKeeper #14517 üzenetére

    Biztos hogy nem,egyrészt nem akarom hogy lássák miként csinálom,másrészt nem is érdekel hogy megmutassam másoknak,csak pár tippet szoktam adni maximum azt se nyílvánosan,többi már a karin múlik,nekem is van olyan karim aki szerencsétlen,azzal most pl 200 kulcs 0db t6 hajonál vagyok,de annyira nem bánom mert így az új box majd 50 alatt kiadja a hajót amit felrakok 750ért és máris jó lesz az összkép.

    Box az lutri,mindig is az volt,csak vannak praktikák amivel könnyebben kiszedhető egy hajó.Amik neten fent vannak ezekről videok nagyon nem mérvadóak,egyrészt rohadt amatőr módon csinálják,másrészt különbséget kell tenni a mezei f2p player meg a zenvásároló között,nem mennék bele a részletekbe de kb 4x nehezebben nyitok én f2pként hajót mint az aki vett zent tömegével,az hogy én még ígyis profitálhatok belőle az csak annak köszönhető hogy vannak bevett eljárások :D De sose garancia az se semmire.Nyilván ha vennék 10-30k zent kipakolnék ezzel a taktikával 20 hajót is lehet,de nekem nem éri meg pénzt költeni erre a játékra,igazság szerint a mostani sphere builder hajóktól tettem függővé azt is hogy játszom-e még majd többet vagy se,annyira már nem vonz mert tönkre van téve a pvp része ami miatt játszottam,és sokat hanyagoltam az edzést is miatta ami fontosabb nekem,ezért se voltam most 1 hete kb csak pár perceket.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14522 üzenetére

    Közbe már én is láttam,siralmas az a 9es turn annak a kis fos hajónak,dreadnek viszont a 8 totál korrekt.Kár érte,reméltem a méretéből ítélve legalább 15ös turnnel fog jönni,de nem tartottam kizártnak a 19et se,ezzel szembe majdnem annyit kapott mind a dread..petek se az igaziak,azt hittem decay III lesz az elit peteken,persze így se szar.Na majd meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14525 üzenetére

    Amúgy ha megnézed amit linkeltél naptár nem lehet a pc-s verzió,mert nálunk nincs dili event most majd,ez szerintem a konzolsok naptárja lesz,plusz nemrég volt kristály event nem?Szerintem ez nem ide lesz.

  • Konfigos

    őstag

    válasz FireKeeper #14528 üzenetére

    Ez nem random kérdése,de pl most is vannak szimplán logikus dolog,pl az infi dobozbol eshet ultra rare pack meg t6 is,ami a vicces hogy a t6 pack ér 400millát az ultra rare meg csak kb 170et(és nyilván ez a ritkább)

    Na már most ha az rng úgy működik ahogy kell neki akkor ha kiesett egy ultra rare logikusan valaki nyomott el kulcsokat,ha ráesik még egy valakinek akkor nyilván ő is nyomott el plusz ott vannak akik rápróbálnak nyitni,innentől kezdve mivel ők nem t6-ot kaptak nagyban megnőtt az esélyed egy t6 pack nyitásra,főleg ha eltelt 5-6 perc ur óta és nem jött t6,persze ez nem garancia,csak pusztán logikai elven gondolkozva,én ehhez annyit szoktam még csinálni hogy átmegyek abba az instába ahol az ur esett és ezzel még egy kicsit rátolok az esélyekre,megfigyeltük egy ismerőssel hogy elég hamar kiesik abba az instába egy t6 is ahol ur jött.De persze vannak még ehhez más próbálkozások is,de rendszerint ha így nyitsz és okosan,és jó karival,akkor a box nem veszteséges.Van a másik lehetőség hogy van egy szar karid,mint nekem a kdf,akivel inkább csak odaböfögtem 50esével a kulcsokat,nem is lett belőle hajó,mondjuk az a ds9en állomásozik és az amúgyse kedvel engem annyira.

    Van még taktika amit felfedeztem és régebben nem volt,ha kilogolsz teljesen windowsig majd vissza akkor valamit resetel a játék,ezt csak akkor érdemes ha elment 50-60 semmi is,de akkor nem árt mert lehet a 250 semmi helyett csak még 20 kell a hajóhoz.Csináltam egyszer 20asával is,100nál kiadta a hajót az 5. körnél és köze kiadott még 5db t5 hajót is.Nyilván nem tudhatom mi lett volna ha egybe hányom rá a 100at,de tuti nem nyitok 6 hajót belőle,és ezt teszteltem most többször és beválik,túlzottan nagy pluszt nem hoztam össze most az infivel a régihez képest,de azért bőven megérte,azért sikerült elnyomnom a rerun alatt kb 4k kulcsot. :D De őszintén szólva annyira nem érdekel már,ezért is nyitogattam,néha hívtak pvpzni,de vagy az volt hogy ellenük mentem és nem volt esélyem,vagy az hogy velük és a szegény többieknek nem volt semmi esélyük,nekem egyik se tetszik igazából szóval unatkoztam,ec-t farmolni nem akartam,új buildre az új boxot vártam,szóval nyitogattam.400 kulccsal kezdtem el,ennyi azért nem árt ha pluszba akar lenni az ember,.

  • Konfigos

    őstag

    válasz FireKeeper #14532 üzenetére

    Megfogsz lepődni de nagyon kevés embert érdekel ez a dolog,és nagyon kevés f2p is van aki boxozik,pont azért mert javarészt veszteséges,aki nyer vele az mások kárán nyer vele az mindig is tény volt.

    Amikor azt látod hogy pl box első nap ami most is lesz és hullanak húszasával a hajók azoknak a nagyrésze mindenféle trükkök nélkül nyitja ki,egész egyszerűen kulcs akciót lát előkapja a credit cardot és 300 dodóért vesz zent,belép és vesz 100 kulcsot és kinyitja 50ből,majd kinyitja a hajót felrakja rá a cuccait és megy egy isa-t és itt vége is a dalnak,nem érdekli őket hogy ki elől nyitották ki éppen akkor stb,ahogy engem se.Nehogy azt hidd hogy velem nem esik meg hogy én segítek rá másoknak,számtalanszor előfordul hogy elnyomok 70et majd rá 10 másodpercre amikor elfogyott a kulcsom kiesik másnak.Ez egy ilyen történet itt,nem tudsz biztosra menni csak akkor ha zenvásárló vagy,amit valljuk be megérthetünk,hiszen ő fizet érte 70ezer forintot kb én meg csak úgy poénból kinyitom,nyilván neki jár jobban és előbb és jobban.

    Annak idején én is azt hittem hogy van egy lekérdezés vagy hasonló amikor boxra nyomsz és az alapján dől el hogy megkapod-e vagy se,de ez az elmélet már rég megdőlt kb 10ezer kulcs után.Annyiról szól hogy mindig van egy random szám ami össz kulcs után kiadja a hajót,ha ez a szám nálad teljesül be és megfelelő helyen te kapod meg,ha nem akkor meg nem.Nyilván gondoltak arra is hogy mivan ha szegény pont akkor nyit mindig amikor más és kinyitja előle,erre van kitalálva a halmozás varázsa a játékba amivel nagyba megnő az esélyed minden hajómentes kulcs után.Hiszen ki örülne annak ha elnyom ezer kulcsot hajó nélkül mert éppen peche volt.Persze vannak bugok,én is beleszaladtam már olyanba hogy 650 semmi,ami jócskán túlmutat azon hogy 300 körül már minden kiesik mindekinek,bárhol.
    Alap esetbe a legjobban továbbra is az éri meg hogy eladják a kulcsot és megveszik a hajót,persze kérdés ez kinek éri meg,én biztos nem költöttem volna el 2-3millio forintot az accomra amik vannak rajta,de sokan nem így vannak ezzel,és ezért múkodik még a játék.Plusz igen,amit Madgie is mondd,nincs konkurencia tökéletesen elvannak ezzel,hatalmasakat kaszálnak néha és pont annyit adnak a játékosoknak ami épp elegendő hogy ne lépjenek ki,persze ennél kicsit elszámolták magukat mert a dr után csak csökken a létszám,szóval a végtelenségig nem lehet ezt se vinni,de egyelőre aki sokat exezik a játékba látja hogy iszonyatosan sokan vásárolnak még mindig,és nem is kevésért.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Lanny #14563 üzenetére

    Szerintem te a régi claim bugra gondolsz,és az nem 2x annyi volt,hanem végtelen sokszor lehetett fúrni ha kiléptél a vége előtt,de ez sokáig jelen volt valóban.Ez a 2xesen lefúrni dolog szerintem még mindig él,de nem végig hiszen csak 1x tudod eljátszani utána ugyanúgy cd-t kap a küldije,tehát annyit lehet vele elérni hogy az alapból 5x-ös fúrás helyett 6x lehetett letolni egy normális dili weekendnél.Én továbbra is azt várom 25k+ jeggyel hogy egyszer eladható legyen a jegy,durván felborítaná a játékot az tuti,bár ennyi jegye nem sokaknak van de nekem komoly összeget hozna a konyhára. :D

  • Konfigos

    őstag

    válasz FireKeeper #14566 üzenetére

    Lehet nevezni bárminek,kiskapunak is akár,de a tényen nem változtat hogy 1x lehet csak duplán lefúrni aztán már csak 20 óra múlva újra és csak egyet,tehát duplán nem kapsz dilit érte 5 nap alatt 5x,csak 1x.Amit mondasz az nekem teljesen kimaradt,vagy nagyon régen volt és még nem is játszottam vagy elsiklottam fele :D Vagy nem volt jegyem/nem érdekelt mire való amikor volt ez.Na meg régen ki akart fúrni a diliért amikor egy kör fundris sor 150k dili volt pár óránként ingyen ;] Én egy bugról tudtam és az az volt hogy végtelen sokszor lehetett fúrni ha kilépett az ember a vége előtt,de ez is kb 3éves story lehet,vagy 4?Régen volt az tuti :DDD

  • Konfigos

    őstag

    válasz FireKeeper #14568 üzenetére

    Szerintem Prior utánam kezdett csak játszani,szóval akkor ő se arra gondolt :D Sajnos jelenleg nincs semmi ilyesmi gondolom,mindig ha van valami utólag tudom meg,de igazából ec szerzés annyira nem is érdekelne,viszont dili az jöhetne! Én bevezetném az ec-dili átváltást is,meg visszafelé is,na annak komoly hatása lenne a piacra meg mindenre.Simán most ahogy ott van hogy beraksz x mennyiségő dilit zenért ott ec lenne a dili helyén és csókolom,mindenki azt vesz magának a cstoreból amit akar,cstore cuccok ki is halnának kb exről és legalább megkopasztanák az ec milliárdosokat is mert ebbe sokan tennének bele pénzt,eleve egyszerűbb nagyobb mennyiségű ect tárolni pl zenbe mint a kariknál stb.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14585 üzenetére

    Hatalmas tévedésbe vagy ezzel,rajtad kívül,meg pár emberen kívül mindenkinek ecje van(kinek több kinek kevesebb) és dilije nincs mert ami van azt elupolja vagy zenes hajókat vesz belőle ha összegyűlt.Plusz ez a 70% is iszonyatos túlzás mert pont azt az értéket adtad meg aki veszi zent a játékba nem pedig farmolja úgy ahogy te,és annak olyan olyan könnyű kivenni kulcsot és felrakni exre eladni mint a zent dilire váltani és azzal uppolni.

    Lényegébe én rajtad kívül egy valakit tudok aki nálunk van pont és hasonló mennyiségű dilivel rendelkezik mint te vagyis neki több van azt hiszem mert 30m finomított van kb,de ezzel szembe olyanok akiknek van legalább 100m ecje kb mindenhol találsz.

    A dilifarm ugyanúgy menne most is mint korábban mert nem csak az upgrade miatt farmolnak,ec-t viszont sokat húzhattak volna ki a zsebekből akár,arról nem beszélve hogy a dilifarmhoz nem kell semmi affinitás kb,az ec szerzéshez meg annál több ha valaki sokat akar.Monotonitásba kb egykutya kettő,pár embert ismerek aki pont annyit tölt exezéssel mint te admiralityvel meg ilyen olyan pvekkel,mindkettőnek megvan a haszna,az egyik keres hetente 500m-1b-t te meg mondjuk 300k dilit(csak saccoltam) Kinek ez kinek az jön be,unalmasságra mindkettő ugyanolyan unalmas és monoton akár beismered akár nem.Farm az farm minden értelembe,vannak érdekes egyének akik persze élvezik ezt mint pl te,vagy ő az ec farmot (igaz az akire gondolok és amúgy külföldi keres vele szerintem hetente átszámítva kb 50ezer forintot mellékesbe vagy többet,tehát az már megint más ha azért ba*ik el az ember napi pár órát hogy annak az árából egy fullos nyaralást fizessen a családnak évente és vegyen magának ezt azt) Ezzel arra akartam célozni hogy a tiednek úgymond nincs értelme,de ez nyilván marhára mindegy ha te ezt élvezed :DDD

  • Konfigos

    őstag

    válasz gerisz23 #14659 üzenetére

    Na bazd++++,hogy rohadnának el komolyan :DDD Kajak kiesik végre most majd 2.7b pack után erre jön egy ilyen szar?Fúúú istenem,végzek velük. :(( :(( :((

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14668 üzenetére

    Annyira nem érdekel,már a játék se igazán..

    Ezt mindenkinek itt:

    Valaki lenne itt egyébként aki elvállalna a topikgazda szerepét plata mellé?Nem tudok vele foglalkozni annyira mint kellene egy jó ideje,és a játékkal se foglalkozom már annyit,így szerintem lefogok mondani róla és ha valaki átvállalna az írjon rám privibe légyszíves mert utána tudjuk jelezni az illetékeséknél.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14679 üzenetére

    Azért te csak ne beszélj,tieidnél hülyébb buildek nincs itt senkinek :D Mert "fun",neki meg kell az fun hogy jem szettel van a jem hajó,egyébként nem kell kardinális különbségekre gondolni,ez nagy tévedés hogy komoly dpsbeli vagy tankolásbeli különbség van a szettek között.Specifikus buildeknél persze van előrelépés,és ha valakinek a build kihegyezése a cél vannak sokkal jobb szettek mint a jem,de attól még nem használhatatlan.

    A probléma a builddel részemről amit mondtam neked tegnapis,rossz a skillezés,kevés az 2 embes konzol hogy komoly dps jöjjön össze a plasma explosionbol,rossz a boff beállítások,rossz a gear egy része,nincs szerintem elég energiád hogy tartsad a fegyoknak a kraftot,és nem megfelelő ütembe nyomod el a skilleket.Továbbra is mondom hogy aki pven megtud halni annak vagy brutál dps járgánya van aminél nincs semmi védelem jóformán,ha viszont nincs akkor rossz a buildje és nem jó ütembe nyomja el a skilleket.Beamekből én mást vennék,nem kell hogy epic legyen de inkább crtd meg dmg modos nagyrészbe.Skillezésnél nem kell sok helyen maxolni ott ahol megtetted,és olyanokra meg kell tenni hogy legyen regened shield meg hull téren,plasmo csak drainx skillel hatásos mint tegnap is mondtam még csak nem is skilleztél rá.Szóval a skill kuka első körbe,build fele szintén,jem szettet meg fenthagyhatod ha ragaszkodsz hozzá,200k dpses gép úgyse lesz ebből soha,de szerintem 70k simán hozható kellene hogy legyen petekkel együtt,a mostani 37k~-az irdatlan kevés mert a petek lehoznak már valszeg több mint a felét.Lehet rosszul emlékszem de azt hiszem a k13nál vannak olyan flottás fegyók,esélyes hogy onnan is tudsz magadnak venni megfelelő polaron beameket,plusz nem árt venni követséges romulan boffot se,boff skillekből pedig más kell mert így nem jó.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14682 üzenetére

    Ez hülyeség,nem vitatom hogy rossz választás,de ha neki ez kell hát használja,nálad sincs semmi a helyén mert úgy akarod,hiába próbáltunk már ezren hatni rád,neked így jó,hát akkor jó.

    Durva borg?hol?Visszamentünk 5évet? :DDD Akkor még talán volt,de már akkor is határeset,jelenleg 5 lövéses borg létezik,meg egy lövéses.

    Egyébként még mindig nem tiszták a skillek neked,az oké hogy jelenleg a jem szett inkább control buildhez való ami tudom nem mondd neked semmit.De akkor vessük össze kicsit az ico szettet meg a jem szettet.

    +17.5 Kinetic Damage Resistance Rating>>>bármivel helyettesíthető már lassan minden ad resistet

    +5 Shield Power Setting>>>>>ha nem max shield poweres build a cél nincs jelentős haszna

    +17.5 Starship Shield Restoration

    (Improves Shield Healing)>>>létezik rá skill,pont annyit ad mintha valaki 2 pötty helyett 3at rá

    +26.2 Starship Hull Capacity

    (Improves Ship Maximum Hit Points)>>>>>>létezik rá skill,konzolok,stb stb,ha valakinek skillezve van rá 2-3 pötty akkor nincs komoly jelentősége nem ez fogja megmenteni és nem lesz tőle tank se

    +35 Starship Shield Capacity

    (Improves Shield Hit Points)>>>>>>létezik rá skill,ha elég shield regenje van az embernek akár 10k pajzs is totál elég mindenhova mert sose fogy el,nem jelentős az plusz kis pajzs

    Motornál kap egy kis defense-t iconál meg minimális energy resistet,jemnél+ wp power,pajzsnál az ico egyértelműen jobb,ez nem vitás én pvpre és azzal mentem.De lényeg a lényeg nincs itt olyan hogy felrakja az ico szettet és jó lesz a hajója,főleg hogy megvan neki és azzal is meghal.Azt persze halkan hozzáteszem hogy a játékba vannak ki nem mutatható dolgok a számokon kívül,és bizony a jemnél én is észre vettem hogy sérülékenyebb voltam réges régen,de ez nem számottevő dolog,ha az lenne hogy 10%ot akar nyerni tankolás téren akkor igaz,de nem lesz tőle 200%al jobb a hajó,dpsbe persze nem vitás az ico jobb sokkal.

    Szóval plata ismét kapd elő a Skilleket és értsd meg őket így 6év után :DDD

    Jem szetthez még,pár hónapig ezzel pvpztem idén scivel ismét,mivel control buildhez király szett,és amikor betévedtem muszájból vele pvere egy sima kis t5 hajóval még a pajzsom se bontották le sehol se ahol jártam,na ennyit jelent ha valaki tudja a skillek mire hatnak és mikor kell elnyomni,és a build is gatyába van rázva trait meg minden téren.Szóval maradjunk annyiba hogy erős kifejezés volt az hogy jem szettel nem fog túlélni,bármikor ráereszthetnéd akár egyszerre is 5 "fun" karidat a jem szettes scimre és csak jópofán kvzhatnék közbe miközbe szenvedsz,pedig jem szett ;]

    Nem kell félre érteni senkinek,szerintem control builden kívül nincs helye sehol se,sőt lehet már oda is van jobb megoldás,de attól még nem lesz tőle kuka egy build.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14688 üzenetére

    Ez nem ajánlás kérdése ha ez van,van jobb ez nem vitás,csak arra reagáltam hogy ne csodálkozzon ha meghal,nem a jemszett miatt hal meg,az csak rásegít még 10%-ot mondjuk.
    Azért nem éli túl mert rossz a skillezés és a boff layout és gear,ha az gatyába lesz rázva nem szabad meghalni egy ilyen nagy döggel pven.Egyébként igen,ha csak a visual a lényeg oda kell berakni a jemet és rendesnek az ico-t a buildbe,ezt az ötletet támogatom.

    Efantica: Én ezzel próbálkoznék első körbe skill téren meg layout téren.Ha ennyi dologgal meghalsz akkor az már szintiszta player error lesz :D Idővel ha megszokod a skilleket meg hogy mikor nyomjad elfogod hagyni már őket,de addig is érdemes ezzel kezdeni ha robbansz,ezzel nem szabadna már..Gear téren majd még gondolkozom rajta,de követséges romulan boffot vegyél ki kettőt,nem olcsó de kell neked mert kell a crtd meg a crth.Fegyver téren meg kell nézni majd mik vannak flottásba,de szerintem van crtd dmgx3 ur beam,abból vegyél ki elég lesz mk 14re húzni,epic ráér bőven.

    A buildhez kell neked "spéci" boff,az egyik ami az a2d idejét növeli meg és ad még mellé resistet jó sokat,másik pedig 2,3db a2b doff hogy kevés cd legyen a cuccaidon,esetleg ha a keretből futja akkor mehet egy kék crth növelős EWO doff is még be.Traitek még hátravannak persze stb stb,de előbb utóbb összeáll a gép,de mondom dps bajnok ez a hajó sose lesz,persze azért 37knál lényegesen többet tud.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Efanatica #14691 üzenetére

    Úristen de sok vagy mivan?Filléres tételek :DDD

    Ha a jem csak a kinézet miatt kell arra célzott plata hogy tudsz visualt is állítani a hajóknál,és betudod rakni a jemet oda és mehet az ico szett a hajóra.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Efanatica #14693 üzenetére

    Pár beam kell csak..fc az adott mindenkinek szerintem,8.5k dili meg pónipuki.3nap alatt kiszeded 4 karival pár perc játékkal azt a dili mennyiséget,pár kör isa vagy dino bz,vagy akármi,ezer millió lehetőség van már dilit szerezni a napi 8khoz.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Badname #14799 üzenetére

    297ért adtam egy mk8 epic coali dmgx4et a héten kb 3nap alatt elment,ezek ennyiért mennek,ez a legjobb fegyver jelenleg a piacon ha jól tudom.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14806 üzenetére

    Csodálkozol?Kb már semmi értelme.Aki olcsón eladott azt ilyen olyan indokkal kibaszta crosis,akinek valami nem tetszett és szóvá tette azt némítva lett.Maradtak a nulla áron vásárló resellerek és ő,kb ennyi.Idejét se tudom már mikor adtam el ott cuccot,ha valami exen 300 és ott akarod eladni még 230at se adnak érte,inkább fel kell rakni exre és viszlát.Pont a napokba volt hogy T'laru-t akartam eladni ott,530ért adtam exen 620 volt,semmi vevő,felraktam exre 614ért és még aznap elment.Szóval erősen kérdéses minek van az a csati.23c hajót meg choice pakkot is sokkal egyszerűbb zonecseten eladni,vagy nézni ki keres ott.

    Üdv itt Rolplay

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14848 üzenetére

    Ezek jönnek infibe majd,nem téved bad. Mivel konzolon nem elérhetőek a pcs hajok ott szépen felzárkoztatják őket rögtön t6al,de ha már megcsinálják őket miért ne húzzanak le bőrt a pcsektől is,így berakják oda infibe,lásd jem,cardi hajók.Inkább azt furcsállom hogy még a tal shiar t6 nincs kint konzolra hírként,mert azt hittem egybe jön majd az elachival.Ha engem kérdeztek úgy fog kinézni hogy az elachik jönnek a t6 choice packba,és az ur packba pedig a kelvinek,vagy fordítva,de a kelvinekre nagyobb a kereslet ezért szerintem az az ur packba lesz.Lesz megint infi őrület,és lassan ingyen lesz a plasmo meg a régebbi traitek is,kemo szintén.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Raulblanco07 #14860 üzenetére

    :DD :DD Nagyon keveset voltam fent az utóbbi időkbe,szóval már lövésem sincs mivan vele,de ezt azért nem vártam,nem is tudom van e olyan flotta manapság ahol megfelelő tagszám mellett nem áll tízezrekbe az fm kihasználatlanul..Kíváncsi leszek mikor kunyizza be magát egy jobb flottába,a gond az lesz hogy már elég nehezen találna olyat ahol valamelyik vezetőt nem baszta ki a ttc-ről,szóval komoly hátrányból indul :D

    Egyébként nagy majom ez a játék,nem léptem be 9 napig kb,beléptem és elnyomtam 30 kulcsot és jött belőle egy tlaru meg egy epic infi pack,azóta elnyomtam 140 infit 2 karival és 2t5 pack,jó kis beetetés szó mi szó :)) Nem tudom egyszerűen nem érdekel már az egész,pár nap és lejár a t3 k13 holding upja,kiveszem a traiteket meg megnézem ezeket a konzolokat aztán hogy mire használható manapság egy baltim még pvpn,és ha nem tetszik az összkép akkor marad a néha belépek harácsolni kicsit és viszlát.Jelenleg sokkal előbb ülök le órákat civ 6-ozni akár ha van időm,bár az nem sok van mostanság :DDD

  • Konfigos

    őstag

    válasz Kotomicuki #14882 üzenetére

    Amit mondasz szett az tényleg nem rossz,én is néztem milyen jól megdobja a dolgokat de csak úgy ha van miből nyernie anyagot,csak pár percig teszteltem annak idején.Az ico konzol viszont amit mutattál az kuka teljesen,zéró értelme van.Pvpn egyedül a healernek volt haszna,pven meg senkinek, az a 10%dmg amit ír base dmg,szóval annyit ad mint 1/6od tact konzol kb,lófütty,pazarlás felrakni egy hajóra is,ígyis kevés az a konzol hely ami van.

    Én epsre gyurnék rá a helyébe,új k13-as engi konzol tudnak epst is adni meg hull pent is t3nál,azt kell maxolni ha jó beam dmgt akar az ember ezzel a builddel,nem véletlen olyan méregdrága az eps rcs meg az exotic se.Ha van elég kraft a beameknek és tudja tartani is azt akkor nagyba nő a dps,erről volt is fent neten video hogy akár +50% dpst is hozott vagy többet az eps növelése. Plasmohoz meg még mindig skill kell,már írtam korábban de nem talált meghallgatásra.Az ha felrakja az ember az még naptáron a légyszar,viszont jó skillel sokat jelent valóban.
    Beamek zabáján lehet csökkenteni a Emergency Weapon Cycle traitel,a lobis hunter konzollal,és a temporal light cruiser traitjével is,én próbáltam egyszerre mindhármat,kevesebb mint a felét zabálta meg az energiának mint gyárilag,hozzá egy plasmo és meg se moccan az energia,de lehet még plasmo nélkül is.Astika traitje szintén jóféle,nem véletlen az egyik legnépszerűbb lobis hajó a zahl meg az intel kelvin mellett.Az az igazság hogy jó traitek nincsenek ingyen hajókon szerintem,vagy zenes,vagy lobis,vagy boxos hajók kellenek hozzá mindig.Simán el lehet verni 1-2milliárd ec-t traitekre jelenleg,sőt..

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14910 üzenetére

    SW úgy ahogy van egy nagy

    Mai napig nem láttam egy részt se végig,régen bele néztem még azelőtt hogy a treket megszerettem de amikor megjelent a majomember meg a bádogember meg furcsa maszkos figurák úgy döntöttem megleszek nélküle :DDD Bármikor előbb veszek egy BSG,vagy SG,vagy ST részt. Marvel sorozatok lettek a nagy kedvenceim még. Maga lenne a királyság ha idén jönne st sorozat mellé még valami sg reboot is meg bsg reboot esetleg.

  • Konfigos

    őstag

    válasz madgie #14913 üzenetére

    Jogos sokszor :D De valahogy nekem nem megy a kettő együtt,pedig szinte minden scifit megemésztek,lehet az az igazi gond hogy távol áll az általam elképzelt szuperfantasztikus jövőtől a star wars. Annak idején gondolkoztam rajta miért fogott meg az st világa,és lehet azért mert élnék benne simán,de engem megragadtak a dolgok,bár nem mennék bele itt ebbe. :DDD

    Mindenkinek más jön be persze,bsg-t is harmadjára elkezdve tudtam értékelni de megszerettem azt is,stargate egyértelműen o'neill karaktere miatt lett kedvenc aztán a többi jött magától már ott is.Szóval nem szólom le az sw-t,csak nehéz megértenem hogy tetszhet valakinek mindkettő,iszonyat távol áll a valóságtól minden elképzelés ott amit láttam abba a pár részletbe és engem ez speciel zavar.Elég sok discovery-t nézek ebbe a témába meg hasonló műsorokat mert hobbi szinten érdekel ez a téma,valószínűleg ezért is szerettem meg és nem véletlen ott is max három részenként egy star trekes elmélet igazi megvalósítása jön fel,nem pedig a sw világa (bár volt valami onnan is egyszer azt hiszem) Az biztos hogy ha látvány meg történet kell akkor az sw is érdekes lehet gondolom,csak én néha szeretem ha van valami mögöttes tartalma annak a scifinek amit nézek,többet közt ezért is tetszett meg a stargate is.

  • Konfigos

    őstag

    válasz madgie #14946 üzenetére

    Jaja,sokan mondták már,10 spec pont meg hajó amit kaptak páran.Gondolom a nem aktív játékosoknak küldik ki hátha visszatérnek.Gyere koma,igaz játszani már én se szoktam,csak ferengiskedek :DDD

    Mod: tévedtem,20 spec pont és olyan is kapott aki naponta fent van órákat :D

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14973 üzenetére

    Nem kell ebbe misztikus dolgot látni,valszeg van egy komplett adatbázis a játékosok mail címeivel,ott pedig egy egy program random kiválasztott x darab embert,ezért kapott olyan is aki naponta 10órát online,meg olyan is aki az elmúlt évbe összesen nem volt 10et. Én nem kaptam,igaz marhára nem is érdekel,viszont lehet a mail cím is befolyásoló tényező lehet,régóta tervezem átállítani a gmailemre amúgyis.

    Egyébként aki nem tudná lassan élesedik az s12,és jön az új box is vele együtt.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14992 üzenetére

    Ennél is van jobb megoldás,ha sikerül olyan instába bemenni ahol nincs szinte senki és egyedül vagy akkor ha nem csinálja meg az ember a 4/4-et örökké ott tud maradni és kockákat ölni stb. Annyi a lényeg hogy mondjuk van 2 gömb 2 probe és 1 kocka akkor valaki maradjon életbe és keresni kell egy másik "csapatot",mire végigmész mindegyiken a legelsőnél is újra jönnek az ellenek és lehet kezdeni újra,végtelenségig mehet (én esetembe snr és dc-ig ment régebben :D )

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14995 üzenetére

    Jaja,meg is vettem meg a season pass-t is.De nálam ez esélytelen,nincs desktop pcm évek óta,ezért meg nem veszek egy vasat,nekem totál elég a régi grafika is az meg simán megy a notin is,inkább valami új dlct várok hozzá hogy elkezdjem újra tolni.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #15012 üzenetére

    én elhúznám most assig szintig,aztán betankolnék egy valag assigot amivel az event alatt lvl 180ig is küldeném a karit mindenféle megeröltetés nélkül :D Én már vettem is ezer darabot,igaz nem elhasználni hanem majd akkor eladni,2b alatt voltak jóval,és simán lehet belőle 4b is akár,de 3 tuti.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #15014 üzenetére

    És ki mondta hogy nem tettem meg? :D Mondjuk nem ennyit vettem közel se,de azért jó áron adtam el őket,volt amit 5ért vittek el asszem,de már nem emlékszem pontosan.

    #15018: Ez így ebbe a formába nem pontos,pár napja eladtam 250et egy mezei playernek,de csak azért mert tudtam hogy tudom potolni,2.5ért kapta meg őket,és még aznap visszavettem mind exől 2 és alatta.Ugyanez a helyzet az exxel is,ha sokat eladsz ott megjegyzel pár nevet,és a múltkor event alatt volt aki 6x is visszajárt 60-80dbokért.

    Az az igazság hogy 3ért nem merek venni már mert elég sokat dob ez a doboz az újból,szóval 2 és alatta e inkább alatta jó vétel,3-3.5ért ha elmegy mind az is 3-3.5milliárd szóval nekem megfelel.

  • Konfigos

    őstag

    válasz ertewrtewrtw #15027 üzenetére

    Csak azt ne mondd kérlek hogy az alfadirektíva,mert akkor a kardomba dőlök :DDD Ha mégis akkor van marha jó poén ami az ottani vezetővel történt beszélgetés lementése,szívesen publikálom :D

    Amúgy nekem nem lenne bajom velük se,de szerintem beszabehu volt amit az ott leművelt,értem én hogy online játék,meg sok a kocka nyomi fogyi,de az vitte a pálmát annyira fogyimogyi volt :DDD

    Egyébként gerisz külföldibe van nem magyarba tudtommal,bár annyi karija van hogy nehéz észbetartani :)) Szerintem kicsit túl van lihegve ez a felvétel dolog sok helyen,az a flotta ami nem casual az már rég csak az ultrakocka kis pattanásosducikockagec*knek van,fizetnének se mennék olyan helyre,de persze lehet van olyan ember aki tényleg ilyet keres eleve,én a részemről szeretek magasan sz*rni a dolgokra mivel ez egy játék és nem hadszintér.K13 holding is azért nincs kész nálunk mert gyakorlatilag egyedül húztam szinte,vagy max 2 emberrel,kdf oldalon is és ebből kicsit elegem lett,azóta áll kb ugyanott hetek óta,már rég kész lenne,de mivel ami nekem kellett t3 res konzolok az megvan tőlem ott lehet ugyanígy fél évig is.

  • Konfigos

    őstag

    válasz ertewrtewrtw #15046 üzenetére

    Nem jól közelíted meg a kérdést az a baj,és kicsit túl is liheged ezt.Az hogy egymagamnak annyi erőforrásom van hogy felhúzhatnék ezer év alatt egy flottát nulláról fullra nem jelenti hogy meg is tenném,mert minek?Elég régóta tag vagyok nálunk,kb 25millio fc-t raktam be összesen,de közel járnak sokan még ehhez.Viszont az hogy kinek mennyi erőforrás van,és ki mennyit használ el ebből az más kérdés.Ha valami egetrengető dolog lenne a k13ba a magyarok között az elsők között lesz volna kész mivel ez tény hogy minden feltétel meglenne hozzá,de mivel úgymond nincs benne semmi olyan érdekes hogy rögtön kész legyen fullra egyszerűen nem vonzotta az embereket,megmerem kockáztatni hogy még 1 konzolt se vett ki senki belőle talán,proviból legalábbis erre következtetek,pedig már régóta ott van a t3 research rész készen.

    Másik oldala amit rosszul nézel az az hogy közel se olyanok a tagok nagyrésze mint a hardcore playerek,sokan hetente egyszer lépnek be,mennek valami gagyi borgot és csókolom nekik ennyi a játék,és engem ez kicsit se zavar.Másik része hogy minden flottába van egy "keménymag" ami nálunk jóformán lecsökkent rám,mivel volt aki most költözött,gyereke született,családdal van többet,tanul,akármi..Szerintem nem várható el senkitől se hogy hanyagolja az igazi életét egy játék miatt,és én se várom el senkitől se,hiába lenne rá erőforrásuk,így a gondolatmeneted nem állja meg a helyét mert semmi se kötelező,és megmondom őszintén hogy akár egy piálás,akár egy mozi,akár egy vacsora meg a játék között kell választanom fix hogy nem lépek be,főleg nem azért hogy holdingot húzzak :DDD

    Kicsit úgy érzem,de javíts ki ha tévednék,csak azért írtál ide nemrég azzal a jeligével hogy "az egyetlen magyar 65ös flotta" mert gondoltad ez valami kiváltságot kínálna neked,vagy elismerést hogy "húdefaszavagyok" :D Viszont ha ebből indulok ki,akkor te se a casualok közé tartozol,mert azok bizony magasról szarnak ezekre a dolgokra,nyilván a te választásod hogy az életedbe milyen helyet foglal el egy online játék,de azt erősen kétlem hogy bárki innen előbb választaná a játékot pl a gyereke nevelése helyett abba a kis időbe amit vele tölthetne,és remélem ezzel te is így vagy.

    Másik dolog amit említettél az biztosan nem állja meg a helyét,mert platáéknél még olyan megkötés sincs mint nálunk hogy minden karival a flottába kell lenni,ergo kizárt dolognak tartom hogy ilyen szabályaik lennének.Lehetséges hogy egy régi információ alapján indulsz ki,akkor viszont inkább kérdezz előtte mert így csak kellemetlen szituációt szülhet ez neked ha lehurrogsz alaptalanul másokat.Hozzáteszem én nem tudom milyen szabályaik voltak régen,de hogy most nincs ilyen az tuti.

    És azt se felejtsd el hogy ez a játék haldoklik,akinek van esze még menti a menthetőt belőle mielőtt lelövik az egészet,elég csak megnézni milyen drasztikusan csökken a játékosok száma,és igen komoly különbségek vannak már jelen.Gondolok itt arra hogy rengeteg játékosnak komoly gondot jelent akár 100millio megszerzése,de vannak olyanok akik naponta 4000-8000millio értékbe vesznek dolgot akár használni akár újra eladni mert nem tétel nekik.És mivel ez a szakadék csak nő nem tudja már bevonzani az új játékosokat,hiába az új tartalom.Erőforrás meg sok sok sok óra játék nélkül ezt a játékot csak az tudja élvezni aki nem tudja miket eléri benne,és ezt te is tudod jól.Frankón megmondom ha nullárol kellene kezdeni nálam is deletet kapna a játék,ezért nem várom az "friss húsoktól" se hogy ott üljenek 0-24 és farmoljanak meg játszanak.

  • Konfigos

    őstag

    válasz gerisz23 #15064 üzenetére

    Nekem volt otthon olyan,most telekom iptv van,sokkal olcsóbb és 3x gyorsabb is.Egyébként nem volt vele bajom,de szerintem nem éri meg,online is tudod fizetni a számlát kártyával ha ez számít esetleg,de ár érték arányba kurva drága szerintem.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #15114 üzenetére

    Válaszd ki a redshirtöt és aztán a holodecket ha azt már lekapta,nekem ezután megindult normálisan a sebessége egyelőre,de amúgy 5 óta kb 10%-ot szedett le előtte.
    Más: Majd visszaolvasok a kérdésekre válaszolni még nem volt időm,ryzent olvastam meg g6 híreket :D

    Mod: 50% körül elvesztette a server kapcsolatot és megszakadt,de most újra indul a letöltés ha minden igaz.

    #15116: Nekem közbe végzett,csináljátok úgy ahogy írtam ha nem szedi esetleg,nálam bevált

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz ertewrtewrtw #15237 üzenetére

    De ez most komolyan miért számít hogy mit láttál x éve?Arról van szó hogy jelenleg nincs,azzal kezdted hogy "ha jól tudod" x oldalas szabályzat van stb,erre lett neked reagálva hogy nincs ilyen,akkor nem értem miért pörögsz még mindig ezen?Nem értem mi hasznod származik ebből,max azt hiszik a többiek rólad hogy szándékosan kötekedni akarsz és csak megutáltatod magad.Nyugodtan posztold ki a flottád nevét,honlapját ide,nincs megkötés senki felé se,nincs kisajátítva a fórum nekünk..Ha azzal kezdted volna a mondani valód hogy xy nevü flotta tagokat keress,x weboldalon megnézhető,pár szóba leírtad volna a társaságot és pont akkor semmi baj nem lett volna ebből.Ez eszedbe se jutott? :N

    Plata: ttcn 4/4et írtak,egyébként ez is kapós hajó lesz,első nap szerintem simán 1.8b árral,párat én is nyitok belőle,meglátjuk milyen lesz a drop.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #15243 üzenetére

    Tliss miért nem jó?Lehet vele aknázni is,csak romulan ugye.Én annak idején megbántam hogy kibontottam honapok óta volt a szárazdokkba,de most elővettem megint és olyan buildet csináltam rá hogy a haja égnek áll az embereknek tőle.Szóval tényleg megéri az árát..Na meg feltudod nyomni a hullt is 100k fölé akár :D Ami azért elég jó egy warbirdtől ami így fordul,szerintem egyedülálló is.Az hogy mire lesz elég ha jön t7 arról van egy sejtésem..de ez mindig is így volt.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #15245 üzenetére

    Én mérget vennék rá hogy nem lesz aknás hajó,főleg azért mert semmi értelme már a nagyközönség előtt,2 dolog megy a beam meg a temporal,ezeket ötvözik.Ha lesz is aknás hajó az csak valami eventes lehet,de hogy boxba nem tesznek vagy promoba az fix szvsz.Van infód a tzenkethi boxrol?Ha minden igaz az jön majd később.

Új hozzászólás Aktív témák