Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz ertewrtewrtw #15046 üzenetére

    Nem jól közelíted meg a kérdést az a baj,és kicsit túl is liheged ezt.Az hogy egymagamnak annyi erőforrásom van hogy felhúzhatnék ezer év alatt egy flottát nulláról fullra nem jelenti hogy meg is tenném,mert minek?Elég régóta tag vagyok nálunk,kb 25millio fc-t raktam be összesen,de közel járnak sokan még ehhez.Viszont az hogy kinek mennyi erőforrás van,és ki mennyit használ el ebből az más kérdés.Ha valami egetrengető dolog lenne a k13ba a magyarok között az elsők között lesz volna kész mivel ez tény hogy minden feltétel meglenne hozzá,de mivel úgymond nincs benne semmi olyan érdekes hogy rögtön kész legyen fullra egyszerűen nem vonzotta az embereket,megmerem kockáztatni hogy még 1 konzolt se vett ki senki belőle talán,proviból legalábbis erre következtetek,pedig már régóta ott van a t3 research rész készen.

    Másik oldala amit rosszul nézel az az hogy közel se olyanok a tagok nagyrésze mint a hardcore playerek,sokan hetente egyszer lépnek be,mennek valami gagyi borgot és csókolom nekik ennyi a játék,és engem ez kicsit se zavar.Másik része hogy minden flottába van egy "keménymag" ami nálunk jóformán lecsökkent rám,mivel volt aki most költözött,gyereke született,családdal van többet,tanul,akármi..Szerintem nem várható el senkitől se hogy hanyagolja az igazi életét egy játék miatt,és én se várom el senkitől se,hiába lenne rá erőforrásuk,így a gondolatmeneted nem állja meg a helyét mert semmi se kötelező,és megmondom őszintén hogy akár egy piálás,akár egy mozi,akár egy vacsora meg a játék között kell választanom fix hogy nem lépek be,főleg nem azért hogy holdingot húzzak :DDD

    Kicsit úgy érzem,de javíts ki ha tévednék,csak azért írtál ide nemrég azzal a jeligével hogy "az egyetlen magyar 65ös flotta" mert gondoltad ez valami kiváltságot kínálna neked,vagy elismerést hogy "húdefaszavagyok" :D Viszont ha ebből indulok ki,akkor te se a casualok közé tartozol,mert azok bizony magasról szarnak ezekre a dolgokra,nyilván a te választásod hogy az életedbe milyen helyet foglal el egy online játék,de azt erősen kétlem hogy bárki innen előbb választaná a játékot pl a gyereke nevelése helyett abba a kis időbe amit vele tölthetne,és remélem ezzel te is így vagy.

    Másik dolog amit említettél az biztosan nem állja meg a helyét,mert platáéknél még olyan megkötés sincs mint nálunk hogy minden karival a flottába kell lenni,ergo kizárt dolognak tartom hogy ilyen szabályaik lennének.Lehetséges hogy egy régi információ alapján indulsz ki,akkor viszont inkább kérdezz előtte mert így csak kellemetlen szituációt szülhet ez neked ha lehurrogsz alaptalanul másokat.Hozzáteszem én nem tudom milyen szabályaik voltak régen,de hogy most nincs ilyen az tuti.

    És azt se felejtsd el hogy ez a játék haldoklik,akinek van esze még menti a menthetőt belőle mielőtt lelövik az egészet,elég csak megnézni milyen drasztikusan csökken a játékosok száma,és igen komoly különbségek vannak már jelen.Gondolok itt arra hogy rengeteg játékosnak komoly gondot jelent akár 100millio megszerzése,de vannak olyanok akik naponta 4000-8000millio értékbe vesznek dolgot akár használni akár újra eladni mert nem tétel nekik.És mivel ez a szakadék csak nő nem tudja már bevonzani az új játékosokat,hiába az új tartalom.Erőforrás meg sok sok sok óra játék nélkül ezt a játékot csak az tudja élvezni aki nem tudja miket eléri benne,és ezt te is tudod jól.Frankón megmondom ha nullárol kellene kezdeni nálam is deletet kapna a játék,ezért nem várom az "friss húsoktól" se hogy ott üljenek 0-24 és farmoljanak meg játszanak.

Új hozzászólás Aktív témák