Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz S.Zoliy #12479 üzenetére

    Ha azt nézed hogy egy schmitar 80-100k akkor a 17k-t már érted miért írtam hogy sok dpsre ne számíts vele.Nyilván ez viszonyítási alap,természetesen a 17k elég mindenre kb a játékba,de nálam a dps 60k fölött kezdődik ha már az a téma,igaz engem hidegen hagy.

    Tankolásnál sokat jelent az agro,ha nem rajtad van akkor hiába van ott 15 gömb meg 5 kocka,nem rád koncentrálnak ezáltal nem is sérülsz úgy ahogy lehetne sokszor van az hogy a célpont lő rád,de ha megnézed maga a célpont nem te vagy.Ahhoz pedig a 17k kevés dps téren hogy "finom" célpont legyél nekik,kivétel ha arra skillezed a karit hogy vonza magára az agrót(vannak ilyen doffok is azt hiszem akik segítik ezt).Abba teljesen biztos vagyok hogy build ide vagy oda,egyedül odamész a kapuhoz és a tact kockához isan meg 5 gömbhöz mondjuk kb 3percig éled túl utána vége a dalnak,ez az érték egy tankosabb hajóval felmegy 5 percre is,erre írtam hogy nem olyan tankos hajó ez,ez is viszonyítás kérdése,hiszen nem fordul elő sokszor hogy csak téged lőnek mindig,de ha mondjuk egyszer unalmadba csinálsz egy tank karit egy recluse hajóval mondjuk 70%+ resistel akkor megérted majd hol kezdődik a tank,mert az a végtelenségig tudna tartani akár 10-15 hajót is pukkanás nélkül.A gond az hogy a játékba pve téren ennek nincs jelentősége már,ezért ez a része ki is halt a játéknak ott.
    Mikor én elkezdtem játszani imádtam menni a "kis" galaxy,moonbosh tankommal segíteni a flottába a többieknek,volt jelentősége hogy engem lőttek mindig,persze akkoriba egy 4-5k dps már jónak számított(kb mostani szinten 50k lehet),nem voltak traitek sok mindenre se semmi,ezért negyedig addig nem élt az ember mint most.Na de ez csak egy kis nosztaliga,minden esetre kár érte mert sose tapasztalják már meg a játékosok most ezt a részét a játéknak,csak az eszetlen öldöklés van.De ugye ha nem erre lenne kereslet,nem is ebbe az irányba ment volna el a játék :)

Új hozzászólás Aktív témák