Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Ma ismét próbálkoztam... 2 alkalommal simán meghaltam a ki és beszállásnál. Az egyiknél lekértem a járgányt, és a landing padon megmurdeltem a beszálló animáció közben, a kari meg utána átzuhant minden textúrán.
    Viszont sikerült az is kipróbálnom, milyen beszállni egy többszemélyes gépbe. A tulaj csak akkor vette észre, mikor visszaért, és kiszállt az ülésből, hogy ott állok mögötte :)

    A billzetkiosztást megnéztem, de elég gáz, hogy egy billentyűhöz van néhol 5-6 funkció is hozzárendelve. Az rendben van, hogy lehet röviden nyomni, meg lehet gyorsanduplán, meg lehet hosszannyomvatartani, de ezt egyrészt én hogyan tudom állítani (csak a "double tap" lehetőséget látom), másrészt erős a gyanúm, hogy összeakadhatnak funkciók. Nem valami átlátható az egész. Nagyon nem :(

    Szóval annyira azért nem élmény, lévén, hogy csak aurorával tudom nézegetni a küldetéseket, az meg jelenleg elég bugos :O

    Holnap majd kicsit FPS-ezek, ha lesz időm. :K

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák