Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PoeDameron

    aktív tag

    válasz Tengo #33760 üzenetére

    "Azért gondolod, hogy biztosítani kell egy többszemélyes hajó egyszemélyes használatát mert fizettél érte? "

    Pontosan. Ez a vásárlás lényege. Ez egy szerződés, amiben világos feltételek vannak. Ha olyasmit ad el nekem Chris Roberts, amire nem hívta fel a figyelmemet, hogy egyedül biztosan lehetetlen használni, akkor vettem valamit amit nem tudok semmire se használni, és mivel nem kaptam róla tájékoztatást, visszakövetelem a pénzemet, és ha nem adja vissza, akkor beperelem érte, és meg is nyerem a pert. Na most képzeld el, ha tízezrével lennének olyan játékosok, akik ezt megtapasztalják és pereskednének.

    tamás:

    Az anyahajónál tudod, hogy egyedül nem fog menni, van hozzá szép nagy használati utasítás is, amiben ki van domborítva, hogy kell hozzá úgy 3000 ember , hogy teljes kapacitáson üzemeljen. Idriszhez ilyen nincsen. Már most meg lehet venni, éppen a Citizenconon reklámozták, és nincs hozzá semmilyen extra tájékoztatás a weboldalon kívül, amin ott van hogy a crew az 10 fő, de ez az adat kisebb hajóknál, pl. cutlassnél is több személyt jelez, és azokat lehet használni egyedül is, tehát a tájékoztatás megtévesztő. Ha most megveszi egy geek az idriszt magának, és kiderül hogy nem tudja használni, akkor felköti magát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák