Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Raulblanco #13740 üzenetére

    A problémám ezzel az, hogy amikor még az ősidőkben megvettem az aurorámat, akkor még qrvára nem ezt mondták. Akkoriban az hangzott el, hogy a dogfight modulban mindenki hornettel küzd majd, az esélyegyenlőség jegyében. Direkt rá is kérdeztem erre, itt, a topicban is (ha akarod előkereshetem, valahol a 3000. hsz körül lehetett talán). Amikor pedig kiderült, hogy paripa ősgyíkvesszejét kapok a tápcsatornám kimeneti nyílásába, nem hornetet, akkor már késő volt. Az LTI-s, upgrade-elt aurora LX mellé ugyanis nem szeretném megvenni, viszont cross-chassis upgrade nincsen. Ha az elején elmondják, hogy így lesz, egy szavam sincs, így viszont kissé zavar, mert eredetileg nem erről volt szó. Persze ettől még nem dől össze a világ, de egy kis rossz érzés azért bennem maradt. Amúgy meg szerintem épp azzal nyernének többet, ha szigorúan limitált ideig (mondjuk modellenként 3 nap, vagy max 1 hét), és kizárólag az AC-ban kipróbálhatóvá tennének minden modellt, mindenki számára. Mert sokan vagyunk, akik "vakon" nem fogunk többet beleinvesztálni, de ha egy gép meggyőzne használat közben arról, hogy milyen q jó, akkor lehet, hogy elcsábulnék. Nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák