Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Szőrös  #12968 üzenetére

    Na ja a magyar sajtó nagyjából kuka ahogy van. Már azt se érezni, hogy érdekli őket amit csinálnak. Megcsinálják, mint egy gyári szalagmunkás aztán kész. Persze van kivétel, de nagyon ritka.

    Kommentet soha nem olvasok vagy írok, kivéve egy két nagyon ritka alkalmat amit szinte azonnal meg is szoktam bánni.

    Mondjuk én úgy letiltanám a vérbe a kommenteket törvényileg ahogy csak lehet. Nem kell egy hírnek kétoldalúnak lennie, régen se írtam sehova amikor elolvastam a 24 órát. Elolvastam ha érdekelt a téma akkor megbeszéltem ismerősökkel. Olyan emberekkel akiknek valamit számít a véleménye. Nem idegen félbolondokkal. Itt meg ez történik. Ráadásul mivel a reklám az oldalnézettség után jön, már nem is kell, hogy jó legyen a cikk. Sőt az a jó ha botrányos, mert akkor sok állat oda tud fröcsögni minden vackot. Növelve a nézettséget. Régen ha egy cikk vagy újság nem volt jó akkor vettél másikat. Kvázi rá voltak, kényszerülve, hogy minőséget produkáljanak. Ezért nem is nézek kommentet szinte soha, már most is megbántam, hogy beálltam a sorba és írtam én is kettőt.

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák