Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz kmarci25 #6223 üzenetére

    :F Mi az, hogy angol nyelvű adatbázis? (Nagyon meglepődnék, ha lenne a Spotify-nál külön adatbázis az angol(szász?), meg a magyar zenéknek.)

    #6222 repvez Hát, különös. Ha be vagyok jelentkezve, akkor republic-ra nekem szinte kizárólag Republic számokat talál. Ha webes lejátszón próbálkozom, akkor nem (bár zömmel akkor is). Az nem képzelhető el, hogy az autóban nem vagy bejelentkezve, illetve a Spotify valami más régióra van állítva? (Azaz nem letiltva vannak a magyar zenék, csak nagyon alacsony prioritásúak és/vagy az adott régióban nem érhetők el.) Ezért javasoltam, hogy olyan magyar zenekarokkal kellene próbálkozni, amik egyértelműbbek, és amit egy angol beszédfelismerő is ért: pl. Heaven street seven? (Bocs, nem igazán vagyok képben magyar zenekarokkal kapcsolatban. BTW, ha valaki magyar zenekarokra szeretne keresni, akkor "genre:hungarian" és "genre:magyar" is működni látszik.) Esetleg magyar neveket angolos kiejtéssel bemondani? :DDD

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák