Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz Derron #8897 üzenetére

    Természetesen nem. Az említett panára írtam (pontos típust nem tudok). Samuban van az úgynevezett adaptív mód (varázslás), ami tényleg kiemeli a beszédet és nem fog üvölteni az effekt, vagyis viszonylag kiegyensúlyozott lesz az összkép/hang.

    #8898:
    200-250 környékén Én nem tudok olyan eszközt, ami kalibrál, de persze lehet létezik (igaz azt gondolnám, hogy ez a fél mill és felette levő kategória). Atmos-tól óriási csodát azért ne várj. Egy csillár nem fogja befolyásolni. Ezek az SB részben levő magassági hangszórók inkább arra hivatottak, hogy vertikálisan is kicsit kiszélesítik a hangképet és néha-néha (tényleg néha) ad olyasmi érzést mintha tényleg felülről érkezett volna a hang (HW-Q90R-t használok, aminek még a szatellit hangfalaiban is van magassági sugárzó és még így sem mozi, de bőven arcra mosolyt csaló az összhang ;) )
    Samu és abból is inkább a 19-es palettát ismerem, de 200-250 környékén volt kapható a Q80R (atmos képes). Ilyesmit tudnék javasolni, mert ezek kiegészíthetőek hátsó szatellit SWA8500S vagy SWA9000S hangfalakkal (csak így fogsz valós térhangzást kapni). Igaz továbbra is ezt tudom ajánlani (tudom outlet stb) [link] (ez gyak egy HW-Q90R) de persze ez neked most nem aktuális vagy a JBL BAR 9.1 ami kb megfelelhet az árképzésednek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák