Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz AXisBOLD #6433 üzenetére

    "...ha nem tudom kihasználni a dübörgős, erőteljes mélyeket, akkor miért vennék ebben erős készüléket?"
    - Csak arra céloztam, h ezen mindig nevetek egyet, amikor valaki azt írja, hogy ő ezt nem tudná kihasználni, azért vesz olcsóbbat: neki nem kell 400W, elég a 200W is bőven. Itt már jópáran írták ezt régebben. Az egy dolog, hogy ezek kamu wattok, de nem csak a hangerő a különbség. Nekem is van olyan rendszerem, hogy a 40-es hangerőből zene esetében nem volt 15-ös felett, és akkor megkérdi valaki, h minek, mert mondjuk halkan is sokkal szebben szól. :) És azért nem árt ha van tartalék.

    "Az Atmos-os okfejtésedet nem értem, "milyen kategóriás készüléknél"?"
    - Olcsó. 500 ezer Ft alatt felesleges ilyen Atmosban és hasonlókban gondolkodni. Le lejátsza persze, de nem ad hozzá semmi pluszt. Olyan, mint amikor a 40 ezer Ft-os sb viszi a Flac formátumot. Viszi, de nem ad hozzá. Ha meg hallod a különbséget akkor az nem azért van, mert Flac, hanem mert rossz forrásból van az mp3.

    "Sajnos az 5.1-es szettek nem jöhetnek szóba a kábelezés miatt, ezért is vagyok ebben a topicban."
    - Talán a PC-s Edifiernél annyival jobb a helyzet, hogy bár kábelesek a hátsók, de nem függ a főegységtől, mert az adatkommunikáció vezetéknélküli, csak áramot kell adni a hátsóknak.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák