Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz nutella1 #11028 üzenetére

    Főleg a magyarral van baj, de azért az angol sem tetszik tulzottan. Még a héten gyorsan letesztelem PC-ről is meg próbálom finomhangolni, de azért elég vicces, hogy a tévén meg PCM módban ezen is érthetően szól ugyanaz ami passtrough-al dobozhangot csinál!
    Mondjuk felemás érzelmeim vannak, mert igazság szerint minden más tipussal lenne valami problémám, nem nagyon tudom mit vehetnék helyette. A Samsungok jól szólnak, de nincs chromecast, sony ZF9 oké, de az kb. ugyanennyiért az csak 3.1, amit lehet nem veszel észre, de azért mégis kicsit több esély van ezzel némi atmos hatásra ha nem is túl sok.. (kb észrevehetetlen sztem.) És a Google Assistant is egész jó benne, így a hálóba be tudtam vinni azt, ami a nappaliban volt. Igaz filmezés közben nyomni kell a gombot, de ha pl. castolok rá wifin vmi zenét akkor figyel közben és hangos hallgatás közben is lehalkul és várja az utasításomat. Csak ezt a center problémát kéne eszközölni.. Megpróbálom Blu-ray-en beszerezni ugyanazt a pár filmet amivel teszteltem, hátha ott más lesz az eredmény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák