Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vastika

    tag

    válasz Gino20 #10740 üzenetére

    "Google, de röviden: csomagolássérült, a termék esztétikai sérült, bolti bemutató darabos, túlrendelt / nem eladott áru vagy esetleg javított."

    ...de ugye az a nagyon nem mindegy, hogy az általad felsorolt öt lehetőség közül melyik áll fenn??? ;-)

    Pl.: hirdetek egy új (?) autót, csak nem árulom el, hogy:
    - azért olcsó, mert túl sok van raktáron, és akciózom
    - nem is új, valaki már visszahozta némi használat után
    - sérült, de nem igazán lehet tudni, hogy mi a sérülés?
    - javítva volt, de nem lehet tudni, hogy miért?

    Legalábbis én a linkelt oldalon nem találom a termékeknél, hogy melyik miért kerül annyiba, amennyibe? Azt illene minden terméknél leírni, és ha sérült, fotózni. Mert ez egy webáruház, nem lehet megnézni a terméket.

    Egy gyanútlan vásárlónak erősen úgy tűnhet, hogy új, bontatlan termékeket árul a webáruház piszok olcsón!

    OK, Az ÁSZF-ben benne van, hogy ezek nem azok, amiknek látszanak: de szerintem volt olyan nagyon cél, hogy ez mindenkinek azonnal nyilvánvaló legyen, mert akkor a termékek leírásánál ott állna minimum az, hogy az öt kategória közül akkor most melyik?

    Szerintem ennyi, nincs ezen mit ragozni: nem "mocsok", ha valaki ezt leírja,, legalábbis nem nagyobb, mint a webáruház üzletpolitikája!!!

    (...az meg külön érdekes, hogy miért tartottad fontosnak kb. 200 hozzászólásban megvédeni azt a webáruházat, amihez amúgy semmi közöd? ;-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák