Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Nemrég írtam ide a JBL SB160 sb hibájáról, miszerint szakadozik a kapcsolat a vezeték nélküli mély a bar között. Hiába minden próbálkozás, többszöri áramtalanítás, külön-külön és együtt is, ideig-óráig jó, aztán tovább folytatja és egyre zavaróbb. Kb. 2 méter a távolság a két cucc között, így az sem lehet gond (elvileg). Mivel a garanciaidő lejárt (kemény 1 év) pár hónapja, mit javasoltok, érdemes ezeknek a javításával foglalkozni, és egyáltalán, hol lehet ezeket javítani? A garanciális szervíze megvan, budapesti, tőlük is kértem tanácsot, kíváncsi vagyok, mit fognak mondani.
    Amúgy az összes hasonló vagy komolyabb soundbar vezeték nélküli mélynyomóval rendelkezik? Vagy van olyan is, ahol ki lehet váltani vezetékkel is a kapcsolatot? Mert így kicsit esett a bizodalmam ezekben a rendszerekben: magának a hangrendszernek semmi baja, jól szól, de egy banális dolog miatt használhatatlan lesz az egész cucc, miközben egy filléres vezetékkel minden orvosolható lenne... Másfél évente pedig nem szeretnék soundbart cserélni, főleg nem ilyen hülyeség miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák