Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Kroni1 #11034 üzenetére

    Nálam a 3.1-el ugyan ez volt ráadásul nekem még a szobám is kicsi szal berezgette még az ablakot is.
    Jó dolog a mély én is szeretem ha "érzem" a hangot de az már tényleg sok volt.

    Mivel maga a Bar meg csak magas hang volt így kompenzálnia kellett volna a mélynek a kieső közép hangot de valahogy ez nem sikerült.
    Szép berezgető mélyre le tudott menni a woofer ami tök jó de ennyibe ki is fújt a tudása.

    Amit viszont a mai napig nem értek, nem bírom felfogni a kis agyammal az az hogy miért is jó a vezeték nélküli mélynyomó?
    Általában minden vezeték nélküli technológiában van egy minimális késés legyen az blutusz vagy wifi vagy tök mind1 mi.
    Van egy aktív mélynyomónk amit be kell dugni a konnektorba akkor nem mind1 már hány vezeték jön ki abból a woofer-ből?
    A vezetékes dolgok még mindig a legpontosabbak.
    A vezetékek elrejtésére meg már kismillió ötlet van.
    Én maximum opcióként hagynám meg a vezetéknélküliséget.

    Igazából most arra számítok, hogy a "kieső" középhangot ezúttal a Q-Symphony dologgal tudom majd kompenzálni mert most hogy hallgatom a TV-t kb olyan mintha csak közép hang lenne.

    Majd beszámolok róla ha meg lesz, kb még 1 hét.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák