Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz jonnyjoker01 #43154 üzenetére

    Majd ha nem lesz jobb, adok neki még egy esélyt, de max 1 rész pluszban, ha az is ennyire távol esik az ízlésemtől, akkor inkább hagyom. A hajón/hajókon folyó történések még talán-talán, de az a sok időhúzás a "Űrvárosban", meg ez az erőltetett diplomáciai/politikus vonal nekem csak rétestészta és nincs valami hihetően megírva, eljátszva sem. A karakterek és a színészi játék meg mint írtam elég átlagosnak tűnik. Olyan "sorozatosnak", nekem azok a sorik jönnek be, amikben mindez minden részben közel olyan szinten van kitalálva és megoldva, mintha egy rendes, teljes értékű film lenne és nem csak egy közepecske, vagy B kategóriás.

    ----------------------
    Origin befejezés: szerintem meg nagyon frappánsan és "dermesztően" oldották meg a cliffhanger-t a végén és úgy, hogy az eléggé felcsigázza a kíváncsiságot a folytatás iránt. Szerintem, ha tervezik és van ötletük hozzá simán lehet, hogy lesz S02. Az jó kérdés, hogy mi lesz a hajóval, meg azzal, hogy "Origin", de ebből még bármi kihozható, hiszen épp úgy ér véget, hogy végül is nem látjuk őket még landolni a bolygón, de ha az meg is történne majd, akkor is simán lehet az Origin<->bolygó helyszínek folyamatos váltakozással/átmenetével operálni. De ez már csak spekuláció...

Új hozzászólás Aktív témák