Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Apollyon #38469 üzenetére

    Nekem sem kifejezetten tetszett a 4. évad a Black Mirror-ból. Jó volt, de az első kettő az köröket ver a 3-4. évadra. Mióta a Netflix-hez került a széria, eltűnt belőle valami. Továbbra sem tudom mi, de az első két évad az meghökkentő volt. A 3-4. meg csak hozta a kötelezőt.

    Más:

    The Flash S04E10:

    Aki most akarja megnézni, hagyja ki az egész részt. 30 perc ömlengés, sírás, kicsi szirup, 5 perc akció, de az is olyan, hogy a fejemet fogtam, hogy ezt a készítők hogy gondolták. 10-es skálán egy 1-es.

    Nem volt még olyan rész a sorozatban, aminél ennyire sokszor ránéztem a lejátszóra, hogy még mennyi van ebből a ... :F .

    Supergirl S03E10:

    A - továbbra is - gagyi CGI ellenére köröket vert a The Flash-re. Ez érdemel egy 7-est, de legfőképpen azért, mert Melissa még mindig szupercuki :DDD .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Louro

    őstag

    válasz Apollyon #38469 üzenetére

    Szerintem a Black Mirror egy olyan új látásmódot hozott a sorozatok világába, amit nem mertek meglépni sokan. Az első évad söpört. AZtán jött csatornaváltás meg miegymás. A színvonalon igaz, hogy érezhető volt, hogy nagyot akarnak de azért csak-csak összejött, de nehéz ennyire kritikus témát találni, ami sokkol.

    Igaz én még csak az első részt néztem meg és lehet mondani, hogy volt ehhez hasonló rész a korábbi évadokban, pl a horrorjátékos-tesztes, de az másképp mutatta be a szórakozás egy alternatíváját, a tudat befolyásolását technika segítségével. Míg ott arra mentek, hogy egy emberen tesztelik a technológiát, itt az emberi egóról volt szó, hogy mi lenne, ha egyesek kezébe hatalmat adnál. Főleg a visszahúzódó személyiségjeggyel rendelkezőkben mi lapulhat.

    [ Szerkesztve ]

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák