Hirdetés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • lezso6

    HÁZIGAZDA

    válasz .LnB #71147 üzenetére

    Szerintem a 24 egyszerűen csak betalált az embereknél, mert jókor jött, ugyanis pont nem sokkal a 9/11 után indult a sorozat. Ha nincs terrortámadás az USA ellen, akkor a 24 nem lett volna olyan sikeres. Lásd még: amikor indult a covid járvány, akkor hirtelen első helyre került a virágboltban a Contagion / Fertőzés című film. :D

    De értem miről beszélsz, én is felsoroltam pár sorozatot ami ezt a korszakot jellemezte. Leginkább azt mondnám, hogy az epizodikus sorozatok mellett egyre több szerializált lett, ami egy nagy egybefüggő történetet mesél el. Így jött a folytatásos hatásvadászat, amit a szappanoperáknál már megszoktunk, csak itt nagy büdzséből csinálták, normálisabb sztorival, és ez a mai napig tart. Csak hát a 2000-es években ezek sorozatok intellektuálisan nagyon alacsonyra lőttek, így tudták megcélozni a nagyközönséget, ezért lettek innentől népszerűbbek a sorozatok.

    Szóval alapból nem voltak jók ezek a sorozatok, soha. Csak népszerűek, meg akkoriban új volt az ilyesmi. Mára meg már kifejezetten kellemetlenek lettek. Ebben a korszakban ami szerintem jónak mondható ÖRÖK sorozat, az például a The Wire (2002-2008), nálam ez a 10/10, egyik legzseniálisabb sorozat. Meg állítólag a Sopranos (1999-2007) is jó, de sosem sikerült még rászánnom magam. :D Klasszikus 2000-es évek sorozatból meg a House jut eszembe, ez nagyjából epizodikus, de ahhoz képest meglepően mély és intelligens.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák