Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    TWD S06

    Végre befejeztem a TWD második felét. Hát, most már nekem is lecsúszott a sorozat. Eddig kitartottam ,de amit ebben az évadban műveltek, arra már nincsenek szavak. Akkora baromságokat hoztak össze, amitől már nekem is kiakadt a detektorom. Amit leműveltek az évad utolsó perceiben az meg vicc. Bár vágom ki hal meg(véletlen egy haver által, aki ismeri a képregényt el lett spoilerezve), de akkor is szánalmas az a befejezés. Az meg még szánalmasabb lenne, ha változtatnának a képregényhez képest, és nem az halna meg akinek kellene, hanem más, mert ugye megint minek nyúljunk egy főszereplőhöz. :U

    Negan karaktere is olyan semmilyen lett, a végén már unalmas volt a pofázása. Abszolút nem ilyen "átlagosnak" képzeltem(van egy szögesdróttal bevont ütője és ennyi), hanem sokkal betegebb/pszichopatább karakternek. Nem tudom mennyire beteg a képregényben, de itt kb olyan volt, mintha korhatárosítva lett volna, nehogy véletlen valami durva dolgot is csináljon a pofázáson kívül. Ez volt az első évad ami maximálisan csalódást okozott, és valahogy nem is látok belőle kiutat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák