Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • energivampir

    csendes tag

    vettem ezt: Sony Bravia KDL-32R415B. Van még valakinek ilyen tévéje?
    CSalódás volt a médialejátszó Filmeket mindig előlröl kezdi nincs az,hogy folytatja ahol abbahagyta? ,a mappa/fájl kezelés, usb cuccok tallózása, a beállítások menükben eléggé lassú és a csatorna hangolási opciók elég gyérek kevés a lehetőség . Utólag úgyérzem Lg-vel jobban jártam volna ugyanennyi pénzért.
    Leírások és kiskönyve alapján:

    TV tuner:
    Analóg
    A digitális földfelszíni DVB-T (MPEG-2/4)
    Digitális kábel DVB-C (MPEG-2/4)

    A digitális kézihangolást valamiért Már nem engedi.
    csakhogy nem tudom beállítani rajta a kábeles digitális meg a hd csatornákat. Viszont a földfelszíni csatornákra rátalál. Ámde settopboxal scarton összekötve már működik. Csak pont azért vettem új tévét, hogy ne kelljen stb-t meg két távirányítót használjak :(
    Mit tud az a stb hogy azon bejönnek a digitális csatornák? Van egy kártya benne, lehet hogy azt kéne ebbe a tévébe betenni valahogy? a másik tévén csak simán bejött minden(igaz nem elsőre,mert ott is megkellett keresni a beállításokat. Az LG ) De ez a tévé kifog rajtam.

    STB típusa: Kaon k-e2220co

    Készítettem egy rajzot is: kevesebb elosztással is próbáltam.
    Balról jobbra halad a dolog.
    Az én szobámban az internet,telefon, tv. Ez a szolgáltató: http://videkhalo.hu/tartalom/itv_informaciok
    Ezeket kéne beírjam Symbol ratet QAM-t hova kéne írjak?kell ez nekem?
    A digitális kézihangolást valamiért már nem engedi. Visszaállítottam gyári állapotra de akkor sem. Végem van idegileg majdnem

    : 1»6 csatorna + 3 rádió (Kossuth, Petőfi, Bartók):
    Frekvencia: 199000
    Symbol Rate: 6111
    QAM: 256
    Minden további csatorna:
    Kezdő frekvencia: 530000
    Vég frekvencia: 618000
    Symbol Rate: 6900
    QAM: 256
    ----------------------------

    Digitális adás vételére képes TV követelménye
    Rendelkeznie kell DVB-C tunerrel
    Tudnia kell a 256QAM-ot
    HD adások vételéhez MPEG4 dekóderrel kell, hogy rendelkezzen

Új hozzászólás Aktív témák