Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz Piftuka #34873 üzenetére

    Médiakártyát majd fogok kapni, de először a kábelen a jelerősséget kell rendbe tenni.

    "Szerintem meg fogja oldani a "Guide" funkcióban tapasztalt karakterhibákat."
    Egyelőre a szlovák régió megoldotta, de ha már minden tuti lesz (médiakártya, jelerősség), akkor kipróbálom magyar régióval is.

    Végül az actions menüben bekapcsoltam a 3D-t utána már a szemüveget is tudtam regisztrálni. Már youtube-on tudok is nézni 3D-t.
    A szemüveggel annyi a baki, hogy már most pirosan villog, hogy le akar merülni :(

    "Ami pedig a 3D-t illeti... Csalódni fogsz, ha nem Blu-ray lejátszóval és 3D BD filmekkel élvezed ezt a technológiát. Főleg itt, az aktív technológia esetén "lóg ki a lóláb"..."

    Már így is sok volt a kiadás a szemüvegekre a 3D miatt. Kb az éltben 3db 3D filmet fogok megnézni rajta. Csak ha már tudja, kipróbálom, de nem fogok ezért Blu-ray lejátszót venni. A 3D már halott (meg Nietzsche is :D )

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák