Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • medvegy

    aktív tag

    Sziasztok!

    Sony TV vásárlás előtt álok, és szeretnék egy kis segítséget kérni. Egyelőre több méret és több típus is játszik. Nem túl nagy lakásom, nem túl nagy nappalijában (kb. 17 nm) fogom elhelyezni, egy régi 32"-os Samsung helyére. Három típus jött eddig szóba: 40W705C, 43W755C és 48W705C. A jelenlegi hely ahol a TV volt egy 40-43"-os készülék befogadására alkalmas maximum, viszont némi szoba átrendezés festés után nagyobb is szóba jöhet, ezért is adtam meg a 48W705C-t. A 43W755C Android rendszeres, amire egyáltalán nincs szükségem (ui. HD film vinyóról és PS4 pörögne a TV-n), és elég drága egyelőre (sőt az Androidos telefonokat sem igazán szívlelem).

    A kérdésem az volna hogy a 40/48W705C csak annyival tud kevesebbet, hogy nem Androidos, vagy van más különbség is? Van e valakinek a 705C-s tévékkel tapasztalata, mert tesztet nem találtam róluk?

    Ha átszervezem a szobát kb. 2,5 méterről nézném a TV-t, ebből a szempontból talán a 40-43" kevés lenne, ha jól számítom. A 43W755C nagytestvérét (50W755C) olvastam, hogy többen is elégedetten használjátok, viszont 250k körüli árat kicsit soknak érzem érte. Az Edigiben a 48W705C most 190k és tudnék hozzá további 5% egyéni kedvezményt is érvényesíteni. Szerintetek merjek belevágni?

    Köszi előre is,

    Medw

    [ Szerkesztve ]

    FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

Új hozzászólás Aktív témák