Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisCobiii

    aktív tag

    Tisztában vagyok azzal, hogy mi az az elektromos karburátor és mi az injector. :)
    Faviból volt ugynevezett Pierburg 2Ee karbis green line ecotronic verzió ami egy mezei Pierburg 2E3-as karbi volt csak elektromos folytószeleppel, de mechanikus úszóházas, tűszelepes befecskendezéssel. A Bosch monotronic injector és az mpi fogalmával is tisztában vagy, szabályzott keverésü pedig valóban csak a központi injectorosnál volt már a lambda szonda miatt. Nem is ez a dolog érdekelne. :)

    Amit írtam előző kommentemben középső kis műszer. Egyszer láttam egy képet, ha jól emlékszem, akkor egy francia favoritba volt benne és nagyon megtetszet. Természetesen hazai bontókba jártam már egy párba, köztük a leghíresebbekbe (bonci,beck's,haramat utca), de mit sem tudtak róla.

    Valamint ezen kívül még ez a műszer, küllemét tekntve (főképp hogy PAL) gyárinak mondható extrának néz ki. Meglátásom szerint szívósori vákum hatására teszi a dolgát, mert átfolyáshoz túl gyors lenne a műkődése. Ha ilyen műszere is lenne valakinek, szívesen üzletelnék vele. :C

    [ Szerkesztve ]

    "nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

Új hozzászólás Aktív témák