Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lostsoul

    csendes tag

    Elég sokan ellene vagytok az biztos :S Neharagudjatok,de én nemtudom mi is az a "foncsol",én még ezt a kifejezést nemhallottam ...
    Amúgy mikor hozzámkerült a favorit 80W-os égők voltak benne,sejtésem sem volt erről. Csak annyi derült ki h iszonyat rosszul világítottam, mindenki aki jött zsembe elvakított. Aztán vettem Phillips Blue Vision-t, AJANLANI tudom,saját tapasztalat,iszonyat jók ... fehéren világítanak .. 55/60Wosak és jobban világítanak mint a 80Wos ami benne volt. Itt nálunk SK-ban olyan 20€ körül mozognak.
    Szval megvagyok elégedve, de húz a kíváncsiság 100Wosak iránt, ha phillipsben lenne hát vennék az biztos.
    Amugy aki vacilál az OSRAM Cool Blue és a Phillips Blue Vision mellett, annak tapasztalatbol mondom h a phillips jobb,fehérebben világítok és esőben sem nyelodik el annyiram int az Osram. Volt szerencsém hasonláítani őket.
    Amikor pár embernél érdeklődtem h mit szolnak ahhoz h 90/100W osat akarok...egyik azt mondta tegyek "30as relét" ... h ezzel mit akart ... a másik h nem kell semmi,tegyem simán nem lesz gond..De itt nagyon elriasztottatok a témától

Új hozzászólás Aktív témák