Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • printer

    csendes tag

    Sziasztok!

    Örülök a fórumnak ,már régebb óta olvasgatom most lenne egy kérdésem hozzátok .
    De előtte néhány szó "rólunk". Zalában szaggatjuk az aszfaltot :D már öt éve ,ez alatt az összes típushibát produkálta a gépsárkány amit itt említettetek :
    -km.-órában 2-szer cseréltem fogaskereket , most sem jó (így marad )
    -benzinszintkijelző lámpa nem jelez ( itt a fórumban már láttam a lehetséges okot )
    -hengerfejtömítés múlthónapban cserélve + vízszivattyú
    -meleg motorral 10 perc állás után is működteti a szivatót egy ideig ( ahogy melegszik az idő bowdent kötök rá ahogy valaki itt már leírta)

    A probléma ami most foglalkoztat , az az első tornyoknál van . A fém tányérok a tornyok tetején 1-1.5 centivel el vannak távolodva a fekete műanyagtól.
    Van egy becsületes szerelőm de úgy látom elég bizonytalan a dolgot illetően , szerinte gyárilag van így . Más autóknál néztem , ott nincs hézag a lemez és a műanyag között .
    Az én tippem , hogy lehet valami gumitömítésféle ami alulról tartja a lengéscsillapítót és azt ehette meg az idő vasfoga mert ráadásul gödrökben csúnyán felüt ( legalábbis a hangok után így érzem )

    /dl/upc/2009-02/28/96818_nubx6j3lnpknxpf1_hezag_2.jpg

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák